Navigace po stránce

Víte, že ...

Sedmikráska (Bellis perenis) byla ve středověku často používanou rostlinou? V mnoha částech Evropy bylo zvykem mísit šťávu ze sedmikrásek s mlékem a dávat ji štěňatům. Psíci pak nerostli a zůstávali jako mazlíčci, které si paničky dávaly na klín. V homepatii je lékem první volby při poranění hlubokých tkání a po velkých chirurgických výkonech (podáváme v ředění 9 CH 3x denně 5 granulí). Je i výtečným lékem starých dělníků zahradníků, které bolí záda v bederní oblasti a také při poškození páteře u profesionálních řidičů (podáváme v ředění 15 CH 2-3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Ztráty a nálezy

Autor: Doc. PhDr. Radana Jesenická, Ph.D.

Každý konec v sobě skrývá také něco nového. Tento článek je zprávou pro všechny, kteří se v této komplikované době setkávají se ztrátou někoho důležitého v jejich životě. Ať je to duše příbuzná, blízká nebo jen známá, zabolí to vždycky. Pravda je, že si to člověk hned neuvědomí, čeká ho bolavá cesta, plná smutku, ale také poznání.

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

Na podporu dlouhodobého řešení smutku ze ztráty blízké osoby se doporučuje používat také homeopatický lék Natrum muriaticum.

Připravuje se z mořské soli a sůl se z pohledu alternativní medicíny váže k ledvinám. Ledviny jsou zodpovědné za naši vůli neboli chuť žít. Jejich kondice odráží naše dlouhodobé rezervy, to, že večer uleháme s pocitem, že ještě máme energii. Řekli byste: „Šťastný, kdo to tak má!“ Jenže například v Číně z tohoto důvodu lidé místo vitamínů užívají po čtyřicátém roce byliny podporující a doplňující ledviny.

Natrum muriaticum, mořská sůl těžená z mořského dna, v sobě přináší odkaz dob dávných a minulých a po prožité ztrátě v homeopatickém podání podporuje a obnovuje naše dlouhodobé rezervy.

Přeji málo ztrát a hodně nálezů. Radana. 

Poznámka redakce: Více se o tomto homeopatickém léku dozvíte ZDE.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Doc. PhDr. Radana Jesenická, Ph.D.

Autor: Doc. PhDr. Radana Jesenická, Ph.D.fyzioterapeutka

 Jsem tělem i duší fyzioterapeut, který od roku 2005 rozšířil paletu svých možností v terapii o homeopatii. Mám velkou radost z toho, že mohu své děti a okolí často ušetřit užívání klasické medicíny a naopak podpořit "samoléčitelské" schopnosti, které jsou schované v každém z nás. V praxi se věnuji také předpisu tělesné zátěže u pacientů s obezitou a vzdělávání fyzioterapeutů.

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 28.9.2021 18:28

COPYRIGHT © 2010 - 2021 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze