Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Vyčerpání nejen po Covidu

Autor: PhDr. Radana Jesenická, Ph.D.

Mít v domácí lékárničce homeopatický lék Ferrum phosphoricum se vyplatí. Pomůže vám při únavě po infekci, ale i třeba jen z rychlejšího životního tempa. Někdy, i přes všechny dobré rady, se nám nedaří zpomalit a „šetřit se“. V současné době řešení problémů na více úrovních – sám se sebou, v mezilidských vztazích, ale i v pandemické realitě, se ale často vyčerpáme i bez Covidu.

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

Homeopatický lék Ferrum phosphoricum mám ráda z mnoha důvodů. V alternativní medicíně patří ferrum, tedy železo, jako kov k elementu plic. Plíce jsou oslabené skoro při každé infekci, i když se jich netýká přímo, protože funkce plic obecně je oslabena, trávíme-li více času v poloze vleže. Kov jako takový podporuje výkon, z kovu se dříve, ale i teď, vyrábělo náčiní k obrábění, k lovu i k sebeobraně. Kov reprezentuje energii a v homeopatické formě ji může v organizmu mobilizovat, čili podporovat.

Druhou část Ferum phosphoricum tvoří fosfor, který také mobilizuje v organizmu energii a má vztah k játrům, které zase souvisí s krvetvorbou. Zvláště vhodné jsou homeopatické léky obsahující fosfor pro osoby bledé, které se rychle unaví a potřebují si, i když krátce, ale často, odpočinout.

Cítíte-li se unavení po infekci, nebo z vyčerpání v práci, je Ferrum phosphoricum dobrou volbou. Užívejte v ředění 9 C 3x denně 5 granulí.

Hodně energie přeje Radana.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

PhDr. Radana Jesenická, Ph.D.

Autor: PhDr. Radana Jesenická, Ph.D.fyzioterapeutka

 Jsem tělem i duší fyzioterapeut, který od roku 2005 rozšířil paletu svých možností v terapii o homeopatii. Mám velkou radost z toho, že mohu své děti a okolí často ušetřit užívání klasické medicíny a naopak podpořit "samoléčitelské" schopnosti, které jsou schované v každém z nás. V praxi se věnuji také předpisu tělesné zátěže u pacientů s obezitou a vzdělávání fyzioterapeutů.

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 12.5.2021 20:23

COPYRIGHT © 2010 - 2021 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze