Navigace po stránce

Víte, že ...

Sedmikráska (Bellis perenis) byla ve středověku často používanou rostlinou? V mnoha částech Evropy bylo zvykem mísit šťávu ze sedmikrásek s mlékem a dávat ji štěňatům. Psíci pak nerostli a zůstávali jako mazlíčci, které si paničky dávaly na klín. V homepatii je lékem první volby při poranění hlubokých tkání a po velkých chirurgických výkonech (podáváme v ředění 9 CH 3x denně 5 granulí). Je i výtečným lékem starých dělníků zahradníků, které bolí záda v bederní oblasti a také při poškození páteře u profesionálních řidičů (podáváme v ředění 15 CH 2-3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Zkuste to jako naše čtenářka...

Autor: Redakce

Kdo pravidelně sleduje portál Svět homeopatie, ví, že naše redakce vydává také časopis Okénko do Světa homeopatie. Moc nás těší, že jsou vám naše články inspirací i v tištěné podobě a že s námi poznáváte homeopatii, nebo třeba upečete podle našich receptů chléb, stejně jako tak udělala naše čtenářka Květuše, jejíž dopis nyní s vámi s radostí sdílíme a moc za něj děkujeme.

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

"Dobrý den,

dostávám od Vás časopis, který předávám do naší lékárny a zdravé výživy. Jedno číslo si vždy ponechám, neb jsem u Vás absolvovala kurz homeopatie. Už je to sice delší dobu, ale homeopatii používám pořád a na Arniku nedám dopustit. Ale o tom ani nechci psát, protože kdo používá homeopatika, tak ví, o čem mluvím, ostatní k tomu musí dojít vlastním poznáním.

Moc děkuji za recepty na chleba. Úplně jsem přestala kupovat pečivo. V domečku, kde bydlím, to pořád voní čerstvým chlebem a houskami tak jako v pekárně. Oba recepty jsou úžasné a už jsem si recepty dovolila rozšířit mezi své známé.

Časopis „Okénko do světa homeopatie“ je perfektní časopis, pozitivní, s radami, které jsou zcela obyčejné, praktické a přesto účinnější než ve vyumělkovaných časopisech, které šíří spíše negativní myšlenky.

V této době je vhodné stravovat se zdravě, nepodléhat stresu, dobře spát a trávit v přírodě pod stromy, které dodávají spoustu energie, co nejvíce času. I smích je na místě, dobrá nálada a přiměřený sport. Pak nás v podstatě nic nemůže překvapit.

Přeji Vám všem pevný a zdravý krok do příštích dnů.

Květuše"

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 12.5.2021 19:51

COPYRIGHT © 2010 - 2021 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze