Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Bojíte se očkování?

Autor: Redakce

Mnohé naše čtenáře čeká očkování proti onemocnění Covid-19. Je to vidět i v množství dotazů v poradně. Zajímá vás, jak se zbavit strachu před očkováním?

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

„Dobrý den, ráda bych se zeptala na očkování proti covidu. Mám panickou hrůzu z očkování a většinou se mi před termínem zvýší teplota, objeví se průjem, píchání v břiše, pálení v krku. Pak na očkování nejdu. Mám strach z očkování i z možných reakcí.“

Jaké je doporučení zkušené lékařky, MUDr. Lucie Kozákové, jedné z tváří naší Homeopatické poradny?

„Dobrý den, chápu Vaše obavy. Ty se však dají pomocí homeopatik rozptýlit. Pořiďte si homeopatické léky Aconitum napellus 30 C a Gelsemium sempervirens 30 C – od obou léků užijte 5 granulí večer před plánovaným termínem očkování. Léky užijte s časovým odstupem 10 minut. Stejným způsobem užijte oba léky také ráno a můžete i bezprostředně před aplikací.

Ke snížení nežádoucích účinků očkování doporučuji homeopatika. Jejich přehled najdete zde: OČKOVÁNÍ PROTI COVID-19.

Držím palce a věřím, že s homeopatickou podporou vše proběhne k Vaší spokojenosti.“

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 12.5.2021 19:50

COPYRIGHT © 2010 - 2021 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze