Navigace po stránce

Víte, že ...

Pampeliška (Taraxacum) obsahuje vitamin A. List pampelišky obsahuje více betakarotenu než mrkev, rovněž květ je bohatý na karotenoidy. Obsahuje i vitamin B, C a D, který vedle pampelišky obsahuje z rostlin už jen kopřiva, petržel, oves, avokádo a houby. Při dnešních pokusech prováděných v Japonsku a USA na myších bylo pozorováno, že pampeliška působí proti rakovině a má vliv na imunitu. Taraxacum je rovněž výborný homeopatický lék na žaludeční a žlučníkové záchvaty a na bolesti hlavy žaludečního původu. Doporučuje se na jaře k detoxikaci jater a žlučníku v ředění 5 CH 2x denně 5 granulí.

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Bojíte se očkování?

Autor: Redakce

Mnohé naše čtenáře čeká očkování proti onemocnění Covid-19. Je to vidět i v množství dotazů v poradně. Zajímá vás, jak se zbavit strachu před očkováním?

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

„Dobrý den, ráda bych se zeptala na očkování proti covidu. Mám panickou hrůzu z očkování a většinou se mi před termínem zvýší teplota, objeví se průjem, píchání v břiše, pálení v krku. Pak na očkování nejdu. Mám strach z očkování i z možných reakcí.“

Jaké je doporučení zkušené lékařky, MUDr. Lucie Kozákové, jedné z tváří naší Homeopatické poradny?

„Dobrý den, chápu Vaše obavy. Ty se však dají pomocí homeopatik rozptýlit. Pořiďte si homeopatické léky Aconitum napellus 30 C a Gelsemium sempervirens 30 C – od obou léků užijte 5 granulí večer před plánovaným termínem očkování. Léky užijte s časovým odstupem 10 minut. Stejným způsobem užijte oba léky také ráno a můžete i bezprostředně před aplikací.

Ke snížení nežádoucích účinků očkování doporučuji homeopatika. Jejich přehled najdete zde: OČKOVÁNÍ PROTI COVID-19.

Držím palce a věřím, že s homeopatickou podporou vše proběhne k Vaší spokojenosti.“

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 20.9.2021 07:30

COPYRIGHT © 2010 - 2021 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze