Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

Bojíte se očkování?

Autor: Redakce

Mnohé naše čtenáře čeká očkování proti onemocnění Covid-19. Je to vidět i v množství dotazů v poradně. Zajímá vás, jak se zbavit strachu před očkováním?

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

„Dobrý den, ráda bych se zeptala na očkování proti covidu. Mám panickou hrůzu z očkování a většinou se mi před termínem zvýší teplota, objeví se průjem, píchání v břiše, pálení v krku. Pak na očkování nejdu. Mám strach z očkování i z možných reakcí.“

Jaké je doporučení zkušené lékařky, MUDr. Lucie Kozákové, jedné z tváří naší Homeopatické poradny?

„Dobrý den, chápu Vaše obavy. Ty se však dají pomocí homeopatik rozptýlit. Pořiďte si homeopatické léky Aconitum napellus 30 C a Gelsemium sempervirens 30 C – od obou léků užijte 5 granulí večer před plánovaným termínem očkování. Léky užijte s časovým odstupem 10 minut. Stejným způsobem užijte oba léky také ráno a můžete i bezprostředně před aplikací.

Ke snížení nežádoucích účinků očkování doporučuji homeopatika. Jejich přehled najdete zde: OČKOVÁNÍ PROTI COVID-19.

Držím palce a věřím, že s homeopatickou podporou vše proběhne k Vaší spokojenosti.“

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 22.3.2023 10:53

COPYRIGHT © 2010 - 2023 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze