Navigace po stránce

Víte, že ...

Sedmikráska (Bellis perenis) byla ve středověku často používanou rostlinou? V mnoha částech Evropy bylo zvykem mísit šťávu ze sedmikrásek s mlékem a dávat ji štěňatům. Psíci pak nerostli a zůstávali jako mazlíčci, které si paničky dávaly na klín. V homepatii je lékem první volby při poranění hlubokých tkání a po velkých chirurgických výkonech (podáváme v ředění 9 CH 3x denně 5 granulí). Je i výtečným lékem starých dělníků zahradníků, které bolí záda v bederní oblasti a také při poškození páteře u profesionálních řidičů (podáváme v ředění 15 CH 2-3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

Bojíte se očkování?

Autor: Redakce

Mnohé naše čtenáře čeká očkování proti onemocnění Covid-19. Je to vidět i v množství dotazů v poradně. Zajímá vás, jak se zbavit strachu před očkováním?

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

„Dobrý den, ráda bych se zeptala na očkování proti covidu. Mám panickou hrůzu z očkování a většinou se mi před termínem zvýší teplota, objeví se průjem, píchání v břiše, pálení v krku. Pak na očkování nejdu. Mám strach z očkování i z možných reakcí.“

Jaké je doporučení zkušené lékařky, MUDr. Lucie Kozákové, jedné z tváří naší Homeopatické poradny?

„Dobrý den, chápu Vaše obavy. Ty se však dají pomocí homeopatik rozptýlit. Pořiďte si homeopatické léky Aconitum napellus 30 C a Gelsemium sempervirens 30 C – od obou léků užijte 5 granulí večer před plánovaným termínem očkování. Léky užijte s časovým odstupem 10 minut. Stejným způsobem užijte oba léky také ráno a můžete i bezprostředně před aplikací.

Ke snížení nežádoucích účinků očkování doporučuji homeopatika. Jejich přehled najdete zde: OČKOVÁNÍ PROTI COVID-19.

Držím palce a věřím, že s homeopatickou podporou vše proběhne k Vaší spokojenosti.“

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 3.10.2022 00:56

COPYRIGHT © 2010 - 2022 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze