Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

Křečové žíly

Autor: Redakce

Křečové žíly patří mezi nejčastější onemocnění obyvatel vyspělých zemí. Vznikají nenápadně a jejich prvních příznaků si ani nemusíme všimnout. Rychlá únava nohou, bolest při námaze nebo lehké prosvítání žil se postupně mění v bolesti, křeče a znatelně viditelné, vystouplé žíly.

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

„Dobrý den, je mi 40 let a řadu let mě trápí křečové žíly. Chodím na sklerotizaci. Bohužel, po posledním těhotenství, se mi to zhoršilo. Chtěla bych poprosit, zda není nějaké homeopatikum, které by mi mohlo pomoci. Pravá noha mi dříve i otékala, což už je vcelku v pořádku. Mám pocit těžkých nohou a viditelné pavučinky i jednu větší žílu. Dělají se i modřiny. Děkuji.“

Na tento dotaz odpověděla zkušená lékařka, odbornice v homeopatii MUDr. Lucie Kozáková:

„Dobrý den,
homeopatické léky na křečové žíly doporučuji:

  • Arnica montana 9 C + Pulsatilla 9 C + Aesculus hippocastanum 9 C – 5 granulí od každého léku 2x denně.

Poslední zmíněný lék je na předpis, může vám ho předepsat jakýkoliv lékař.

Je potřeba zmínit, že jde o léčbu dlouhodobou. Léky užívejte po dobu dvou měsíců. Po měsíční pauze opět nasaďte léčbu v uvedeném rozpisu.
Hodně štěstí.“ 

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 5.12.2022 14:58

COPYRIGHT © 2010 - 2022 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze