Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Pojďte si zasoutěžit o knihu Homeopatie pro seniory!

Autor: Redakce

Zimní období je jako stvořené pro chvilky, kdy se zachumláme pod peřinu a oddáme se čtení nějaké zajímavé knihy. Nemusí to být vždy beletrie, zábavu a zároveň poučení nám mohou přinést také odborné knihy. O jednu takovou si nyní pojďte s námi zasoutěžit.

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

Protože se nacházíte na webovém portálu o zdraví a homeopatii, rádi bychom obdarovali tři z vás výbornou knihou "Homeopatie pro seniory", kterou ocení nejen čtenáři starších ročníků, ale bude se hodit také nám všem, kteří chceme podpořit své starší rodiče a pomoci jim udržet se fit i ve vyšším věku.

Stačí správně odpovědět na naši soutěžní otázku. 

Jak se jmenuje homeopatický lék, který byl jedním z prvních homeopatických léků na epidemie, používá se na léčbu nachlazení, kašle, případně i alergií a astmatických potíží, také při léčbě trávicích potíží, pomůže lidem velmi úzkostným, kteří mají spoustu obav a strachů. Charakteristická je žízeň, která je velká, ale nemocný je schopen pít pouze po malých doušcích. Dalším typickým příznakem je i velká zimomřivost s potřebou tepla ve všech formách.

a) Arnica montana
b) Apis mellifica
c) Arsenicum album

Nápovědu naleznete ZDE.

Své odpovědi můžete zasílat na email: ivana@svethomeopatie.cz do 28.2.2021. Do předmětu uveďte heslo: SOUTĚŽ - KNIHA. Tři vylosované soutěžící odměníme knihou Homeopatie pro seniory. Těšíme se na vaše odpovědi!

Účastí v této soutěži souhlasíte se zveřejněním vaší odpovědi a jména na našem webovém portálu, případně také na FB stránce Světa homeopatie.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 28.9.2021 18:22

COPYRIGHT © 2010 - 2021 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze