Navigace po stránce

Víte, že ...

Sedmikráska (Bellis perenis) byla ve středověku často používanou rostlinou? V mnoha částech Evropy bylo zvykem mísit šťávu ze sedmikrásek s mlékem a dávat ji štěňatům. Psíci pak nerostli a zůstávali jako mazlíčci, které si paničky dávaly na klín. V homepatii je lékem první volby při poranění hlubokých tkání a po velkých chirurgických výkonech (podáváme v ředění 9 CH 3x denně 5 granulí). Je i výtečným lékem starých dělníků zahradníků, které bolí záda v bederní oblasti a také při poškození páteře u profesionálních řidičů (podáváme v ředění 15 CH 2-3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

Pojďte si zasoutěžit o knihu Homeopatie pro seniory!

Autor: Redakce

Zimní období je jako stvořené pro chvilky, kdy se zachumláme pod peřinu a oddáme se čtení nějaké zajímavé knihy. Nemusí to být vždy beletrie, zábavu a zároveň poučení nám mohou přinést také odborné knihy. O jednu takovou si nyní pojďte s námi zasoutěžit.

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

Protože se nacházíte na webovém portálu o zdraví a homeopatii, rádi bychom obdarovali tři z vás výbornou knihou "Homeopatie pro seniory", kterou ocení nejen čtenáři starších ročníků, ale bude se hodit také nám všem, kteří chceme podpořit své starší rodiče a pomoci jim udržet se fit i ve vyšším věku.

Stačí správně odpovědět na naši soutěžní otázku. 

Jak se jmenuje homeopatický lék, který byl jedním z prvních homeopatických léků na epidemie, používá se na léčbu nachlazení, kašle, případně i alergií a astmatických potíží, také při léčbě trávicích potíží, pomůže lidem velmi úzkostným, kteří mají spoustu obav a strachů. Charakteristická je žízeň, která je velká, ale nemocný je schopen pít pouze po malých doušcích. Dalším typickým příznakem je i velká zimomřivost s potřebou tepla ve všech formách.

a) Arnica montana
b) Apis mellifica
c) Arsenicum album

Nápovědu naleznete ZDE.

Své odpovědi můžete zasílat na email: ivana@svethomeopatie.cz do 28.2.2021. Do předmětu uveďte heslo: SOUTĚŽ - KNIHA. Tři vylosované soutěžící odměníme knihou Homeopatie pro seniory. Těšíme se na vaše odpovědi!

Účastí v této soutěži souhlasíte se zveřejněním vaší odpovědi a jména na našem webovém portálu, případně také na FB stránce Světa homeopatie.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 7.10.2022 07:45

COPYRIGHT © 2010 - 2022 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze