Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

Prevence inkontinence

Autor: Redakce

Nechtěný únik moči – močová inkontinence – je nepříjemným problémem. Příčiny mohou být různé. Uvádí se spojitost s obtížnými porody, nadměrnou zátěží, s chronickými nemocemi, s ochablostí závěsného aparátu v důsledku hormonálních změn i s nevhodnou jednostrannou zátěží.

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

„Dobrý den, zaměnila jsem svého gynekologického lékaře za jiného. Při první prohlídce mi sdělil, že mám nízko močový měchýř a že by mě mohla v budoucnu postihnout inkontinence. Doporučil přenášet břemena jen do 8 kg. Mám pro radost různá zvířata, kterým se samozřejmě musím postarat i o jejich výživu. Pytle s krmivy se pohybují v rozmezí 15–30 kg, i když používám různé manipulační vozíky, během nakládky a uskladnění mi všechny stejně projdou rukama. Můžu tu budoucí hrozbu inkontinence zavčasu ovlivnit nějakým cvičením a homeopatiky?“

Na tento dotaz odpověděla zkušená fyzioterapeutka, PhDr. Radana Poděbradská, Ph.D. – odbornice v homeopatii:

„Dobrý den, děkuji za dotaz, můžete použít lék:

  • Sepia officinalis 15 C – 5 granulí 1x denně.

Užívejte jednu tubu co tři měsíce, pokud nemáte potíže. Je však potřeba zařadit také cvičení. Zkuste oslovit rehabilitaci ve vašem okolí a naučit se cvičení pro aktivaci pánevního dna. Možná vám doporučí i nějakou pomůcku, těch je pro toto cvičení řada.“

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 7.2.2023 15:15

COPYRIGHT © 2010 - 2023 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze