Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Vyrážky po vysazení antikoncepce

Autor: Redakce

Po vysazení antikoncepce dochází v těle ženy k hormonálním změnám. Produkuje se pak více mazu, pleť se mastí a mohou vznikat pupínky, které se zanítí. Zde má taky své místo homeopatie. Pomůže vyčistit organismus, zharmonizuje hormonální rovnováhu a pomůže tak na cestě k hezké pleti.

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

„Dobrý den, zhruba po 7 letech jsem vysadila hormonální antikoncepci. Před užíváním HA jsem problematickou pletí netrpěla, ale teď po vysazení se mi objevují menší pupínky na čele a v okolí spánku, kde jsou pupínky bolavější. Chtěla jsem poprosit o radu, jaký homeopatický přípravek na tyto potíže užívat?“

Na dotaz odpověděla zkušená lékařka a odbornice v homeopatii MUDr. Zuzana Kornelová:

„Dobrý den, můžete užívat homeopatika:

  • Thuya occidentalis 9 C – 1x denně 5 granulí, po dobrání nasadit 15 C 1x týdně.
  • Folliculinum 30 C – 2x měsíčně, pokud máte pravidelnou menstruaci, pak 8 a 16. den cyklu počítáno od začátku krvácení.

Do 3 měsíců by se měl stav upravit."

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 13.6.2021 22:13

COPYRIGHT © 2010 - 2021 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze