Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

Vyrážky po vysazení antikoncepce

Autor: Redakce

Po vysazení antikoncepce dochází v těle ženy k hormonálním změnám. Produkuje se pak více mazu, pleť se mastí a mohou vznikat pupínky, které se zanítí. Zde má taky své místo homeopatie. Pomůže vyčistit organismus, zharmonizuje hormonální rovnováhu a pomůže tak na cestě k hezké pleti.

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

„Dobrý den, zhruba po 7 letech jsem vysadila hormonální antikoncepci. Před užíváním HA jsem problematickou pletí netrpěla, ale teď po vysazení se mi objevují menší pupínky na čele a v okolí spánku, kde jsou pupínky bolavější. Chtěla jsem poprosit o radu, jaký homeopatický přípravek na tyto potíže užívat?“

Na dotaz odpověděla zkušená lékařka a odbornice v homeopatii MUDr. Zuzana Kornelová:

„Dobrý den, můžete užívat homeopatika:

  • Thuya occidentalis 9 C – 1x denně 5 granulí, po dobrání nasadit 15 C 1x týdně.
  • Folliculinum 30 C – 2x měsíčně, pokud máte pravidelnou menstruaci, pak 8 a 16. den cyklu počítáno od začátku krvácení.

Do 3 měsíců by se měl stav upravit."

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 7.2.2023 15:22

COPYRIGHT © 2010 - 2023 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze