Navigace po stránce

Víte, že ...

Sedmikráska (Bellis perenis) byla ve středověku často používanou rostlinou? V mnoha částech Evropy bylo zvykem mísit šťávu ze sedmikrásek s mlékem a dávat ji štěňatům. Psíci pak nerostli a zůstávali jako mazlíčci, které si paničky dávaly na klín. V homepatii je lékem první volby při poranění hlubokých tkání a po velkých chirurgických výkonech (podáváme v ředění 9 CH 3x denně 5 granulí). Je i výtečným lékem starých dělníků zahradníků, které bolí záda v bederní oblasti a také při poškození páteře u profesionálních řidičů (podáváme v ředění 15 CH 2-3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Vánoční soutěž o knihu má své výherce!

Autor: Redakce

Ve vánoční soutěži jste si s námi mohli zasoutěžit o výbornou knihu Homeopatie pro seniory. Stačilo správně zodpovědět naši soutěžní otázku: "Který lék vám může být užitečný na zažívací potíže jako například bolest břicha, nadýmání, pálení žáhy, průjem, zácpa, případně když to přeženete s alkoholem?"

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

Správná odpověď zní c) Nux vomica.

A kteří tři soutěžící měli tentokrát štěstí při losování?

VERONIKA BEJŠOVCOVÁ
LUDMILA BŘEZINOVÁ
VLASTIMIL BARTL

Gratulujeme a přejeme, ať kniha Homeopatie pro seniory najde to správné místo ve vaší domácí knihovničcce.

Těšíme se na další soutěžení s vámi všemi v novém roce 2021!

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 22.9.2021 03:33

COPYRIGHT © 2010 - 2021 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze