Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Vánoční soutěž o knihu Homeopatie pro seniory

Autor: Redakce

Blíží se Vánoce, a tak i my chceme být štědří a přinášíme vám vánoční soutěž!

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

Rádi bychom obdarovali tři z vás výbornou knihou Homeopatie pro seniory, kterou ocení nejen čtenáři starších ročníků, ale bude se hodit také nám všem, kteří chceme podpořit své starší rodiče a pomoci jim udržet se fit i ve vyšším věku.

Stačí správně odpovědět na naši soutěžní otázku. A protože se blíží Vánoce, doba, kdy se většina z nás často neomezuje v pojídání různých dobrot a na svátečním stole se objevují i těžká jídla, po nichž nás pak mohou trápit zažívací potíže jako například bolest břicha, nadýmání, pálení žáhy, průjem, zácpa, dnešní otázku zaměříme na homeopatický lék, který vám bude velmi dobrým pomocníkem právě v těchto chvílích. Tento lék vám bude užitečný i v případě, že to přeženete s alkoholem. Který lék máme na mysli?

a) Arnica montana
b) Ricinus communis
c) Nux vomica

Nápovědu hledejte například v těchto článcích:

Přípravy na vánoční svátky
Jak v klidu přežít Vánoce?

Své odpovědi můžete zasílat na email: ivana@svethomeopatie.cz do 23.12.2020. Do předmětu uveďte heslo: SOUTĚŽ - VÁNOCE. Tři vylosované soutěžící odměníme knihou Homeopatie pro seniory. Těšíme se na vaše odpovědi!

Účastí v této soutěži souhlasíte se zveřejněním vaší odpovědi a jména na našem webovém portálu, případně také na FB stránce Světa homeopatie.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 22.9.2021 04:49

COPYRIGHT © 2010 - 2021 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze