Navigace po stránce

Víte, že ...

Sedmikráska (Bellis perenis) byla ve středověku často používanou rostlinou? V mnoha částech Evropy bylo zvykem mísit šťávu ze sedmikrásek s mlékem a dávat ji štěňatům. Psíci pak nerostli a zůstávali jako mazlíčci, které si paničky dávaly na klín. V homepatii je lékem první volby při poranění hlubokých tkání a po velkých chirurgických výkonech (podáváme v ředění 9 CH 3x denně 5 granulí). Je i výtečným lékem starých dělníků zahradníků, které bolí záda v bederní oblasti a také při poškození páteře u profesionálních řidičů (podáváme v ředění 15 CH 2-3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Pylová alergie - jak se na ni připravit? záznam

Autor: Redakce

Srdečně vás zveme na webinář "Pylová alergie" se zkušenými lékařkami, alergoložkou MUDr. Renátou Sikytovou a dětskou lékařkou MUDr. Martinou Holou.

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

O WEBINÁŘI:
Alergie na pyl je jednou z nejrozšířenějších alergií. Každoročně potká mnoho z nás. Spouštěčem je poletující pyl dřevin, trav i bylin, který se usazuje skoro všude - na kůži, v nose, v očích. Její příznaky jsou velice nemilé. Od častého kýchání přes svědící a slzící oči, výtoku z nosu, svědění v uších, krku a nose až ke zhoršení astma a únavě. Pokud ji chcete letos zvládnout líp, připravte se na ni včas.

Obsah:
Pylová alergie
Alergická reakce, její projevy a symptomy, příčiny vzniku
Alergické rýmy a alergické oční záněty
Možnosti homeopatické léčby a prevence
Kazuistiky z praxe

PRO KOHO JE WEBINÁŘ VHODNÝ?
- pro všechny, kdo se chtějí o homeopatii dozvědět víc
- pro ty, kdo se chtějí léčit šetrně a ví jak umí homeopatie pomoci
- a pro ty, kdo ví, že medicína je jen jedna a homeopatie je její součástí

LEKTORKY:
MUDr. Renáta Sikytová je alergoložkou a zkušenou homeopatkou. Mnoho let pracovala na alergicko-imunologické ambulanci v Praze. V posledních letech se věnuje především homeopatii a jako lektorka Homeopatické lékařské asociace předává své zkušenosti dalším lékařům a farmaceutům.

MUDr. Martina Holá je dětskou lékařkou a zkušenou homeopatkou. Je lektorkou Homeopatické lékařské asociace. V rámci své lektorské činnosti předává své cenné zkušenosti odborníkům ve zdravotnictví, kteří chtějí znát možnosti, ale i limity doplňkové léčebné metody, homeopatie.

DATUM A MÍSTO:
14. ledna 2021 – 18:00-19:00 + diskuse
Online platforma ZOOM

VSTUPENKY:
zde na smsticket.cz

DOKLAD O ZAPLACENÍ:
Doklad o zaplacení vstupenky skrze smsticket.cz si můžete vyžádat na e-mailu info@smsticket.cz. Administrátor reaguje obratem. V případě, že požadujete fakturu, kontaktujte nás, prosím, na e-mailu akce@svethomeopatie.cz.

STORNO:
V případě zrušení vaší účasti na webináři jsou platné následující storno podmínky:
– zrušení alespoň 72 hodin před konáním webináře - vrátíme vám kurzovné v plné výši,
– zrušení méně než 72 hodin před konáním webináře - nevzniká vám nárok na vrácení kurzovného.

NEWSLETTER:
Pokud se chcete přihlásit k našemu newsletteru a odebírat informace o kurzech, můžete tak učinit zde: https://bit.ly/3ewgQm7

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 19.1.2021 23:14

COPYRIGHT © 2010 - 2021 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze