Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Známe výherce soutěže o čaje Sonnentor

Autor: Redakce

V měsící říjnu jste s námi mohli soutěžit o dárkové balení kvalitních bylinných čajů značky Sonnentor. Losování proběhlo, tak se pojďme podívat, kdo měl štěstí při losování!

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

Ptali jsme se vás, zda-li víte, jak se česky nazývá rostlina Euphorbium, která se v homeopatii tradičně používá k léčbě rýmy a katarů horních cest dýchacích.

Správná odpověď zní: b) pryšec.

Šťastnými výherci se stávají:

IVANA KŘENOVÁ
JAN JONÁŠ

ZDEŇKA ZOBALOVÁ

Gratulujeme!

Ceny do soutěže věnovala společnost Schwabe s.r.o.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 27.9.2021 21:12

COPYRIGHT © 2010 - 2021 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze