Navigace po stránce

Víte, že ...

Sedmikráska (Bellis perenis) byla ve středověku často používanou rostlinou? V mnoha částech Evropy bylo zvykem mísit šťávu ze sedmikrásek s mlékem a dávat ji štěňatům. Psíci pak nerostli a zůstávali jako mazlíčci, které si paničky dávaly na klín. V homepatii je lékem první volby při poranění hlubokých tkání a po velkých chirurgických výkonech (podáváme v ředění 9 CH 3x denně 5 granulí). Je i výtečným lékem starých dělníků zahradníků, které bolí záda v bederní oblasti a také při poškození páteře u profesionálních řidičů (podáváme v ředění 15 CH 2-3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Kdo vyhrál knihu Homeopatie pro seniory?

Autor: Redakce

V posledním čísle našeho časopisu Okénko do Světa homeopatie jsme si pro vás připravili soutěž o hodnotnou cenu - knihu Homeopatie pro seniory, kterou vydalo nakladatelství Grada a jejímiž autorkami jsou MUDr. Eliška Bartlová, PhDr. Radana Poděbradská a Ing. Ludmila Pszczolková. Jste zvědaví, kdo měl štěstí při losování?

Ilustrační foto
Zdroj: www.grada.cz

Ptali jsme se vás: Jak se jmenuje základní detoxikační homeopatický lék, který pomůže lépe snášet klasické léky? Správná odpověď je: c) Nux vomica.

Šťastnými výherci se stávají:

BLAŽENA KÁNSKÁ
ZUZANA JAKALOVÁ
MARKÉTA POTOMÁKOVÁ

Blahopřejeme a zasíláme zmíněnou knihu Homeopatie pro seniory.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 27.9.2021 21:16

COPYRIGHT © 2010 - 2021 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze