Navigace po stránce

Víte, že ...

Pampeliška (Taraxacum) obsahuje vitamin A. List pampelišky obsahuje více betakarotenu než mrkev, rovněž květ je bohatý na karotenoidy. Obsahuje i vitamin B, C a D, který vedle pampelišky obsahuje z rostlin už jen kopřiva, petržel, oves, avokádo a houby. Při dnešních pokusech prováděných v Japonsku a USA na myších bylo pozorováno, že pampeliška působí proti rakovině a má vliv na imunitu. Taraxacum je rovněž výborný homeopatický lék na žaludeční a žlučníkové záchvaty a na bolesti hlavy žaludečního původu. Doporučuje se na jaře k detoxikaci jater a žlučníku v ředění 5 CH 2x denně 5 granulí.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Pojďte si zasoutěžit o knihu Homeopatie a děti!

Autor: Redakce

V srpnu se můžete zúčastnit další lákavé soutěže o užitečnou knihu, která by neměla chybět v knihovničce každého rodiče malých i větších dětí. Jedná se o knihu Homeopatie a děti, kterou vydalo nakladatelství Grada.

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

Léto je v plném proudu, prázdniny za svou polovinou, možná již máte svou dovolenou za sebou, nebo se na ni teprve těšíte. V každém případě vám přejeme, ať zbytek léta strávíte ve zdraví a v pohodě.

Dnešní soutěžní otázka zní: Zajímalo by nás, který homeopatický lék nebo léky nesmí chybět ve vaší cestovní lékárničce, nebo která homeopatika balíte s sebou dětem na tábor či k babičce?

Své odpovědi můžete zasílat na email: ivana@svethomeopatie.cz do 23.8.2020. Do předmětu uveďte heslo: SOUTĚŽ - LÉTO. Tři vylosované soutěžící odměníme knihou Homeopatie a děti. Těšíme se na vaše odpovědi!

Účastí v této soutěži souhlasíte se zveřejněním vaší odpovědi a jména na webovém portálu, případně také na FB stránce Světa homeopatie.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 29.9.2020 09:49

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze