Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Pojďte si zasoutěžit o knihu Homeopatie a děti!

Autor: Redakce

V srpnu se můžete zúčastnit další lákavé soutěže o užitečnou knihu, která by neměla chybět v knihovničce každého rodiče malých i větších dětí. Jedná se o knihu Homeopatie a děti, kterou vydalo nakladatelství Grada.

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

Léto je v plném proudu, prázdniny za svou polovinou, možná již máte svou dovolenou za sebou, nebo se na ni teprve těšíte. V každém případě vám přejeme, ať zbytek léta strávíte ve zdraví a v pohodě.

Dnešní soutěžní otázka zní: Zajímalo by nás, který homeopatický lék nebo léky nesmí chybět ve vaší cestovní lékárničce, nebo která homeopatika balíte s sebou dětem na tábor či k babičce?

Své odpovědi můžete zasílat na email: ivana@svethomeopatie.cz do 23.8.2020. Do předmětu uveďte heslo: SOUTĚŽ - LÉTO. Tři vylosované soutěžící odměníme knihou Homeopatie a děti. Těšíme se na vaše odpovědi!

Účastí v této soutěži souhlasíte se zveřejněním vaší odpovědi a jména na webovém portálu, případně také na FB stránce Světa homeopatie.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 22.9.2021 04:50

COPYRIGHT © 2010 - 2021 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze