Navigace po stránce

Víte, že ...

Pampeliška (Taraxacum) obsahuje vitamin A. List pampelišky obsahuje více betakarotenu než mrkev, rovněž květ je bohatý na karotenoidy. Obsahuje i vitamin B, C a D, který vedle pampelišky obsahuje z rostlin už jen kopřiva, petržel, oves, avokádo a houby. Při dnešních pokusech prováděných v Japonsku a USA na myších bylo pozorováno, že pampeliška působí proti rakovině a má vliv na imunitu. Taraxacum je rovněž výborný homeopatický lék na žaludeční a žlučníkové záchvaty a na bolesti hlavy žaludečního původu. Doporučuje se na jaře k detoxikaci jater a žlučníku v ředění 5 CH 2x denně 5 granulí.

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

Kdo vyhrál Dapis gel?

Autor: Redakce

O červencovou soutěž, ve které jste mohli vyhrát zklidňující Dapis gel, byl mezi vámi čtenáři velký zájem, což nás velmi těší! Losování proběhlo a my vám tak můžeme prozradit, na koho se usmálo štěstí tentokrát.

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

Na soutěžní otázku všichni zapojení soutěžící odpověděli správně. Ptali jsme se vás: "K čemu se používá Dapis gel?" Správná odpověď zní: a) ke zmírnění svědění a pálení, především po bodnutí hmyzem.

VÝHERCI:

NIKOLA PELCOVÁ
DRAHOMÍR DUBINA
KAMILA TRÁVNÍČKOVÁ

Blahopřejeme a každému z výherců zasíláme Dapis gel. Ať je vám užitečným pomocníkem a najde místo ve vaší domácí lékárničce.

Ceny do soutěže věnovala společnost BOIRON CZ.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 7.10.2022 08:35

COPYRIGHT © 2010 - 2022 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze