Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Letní soutěž o Dapis gel!

Autor: Redakce

Pojďte si s námi zasoutěžit o přípravek, který vám bude užitečný především právě nyní v letních měsících. Vyhrajte zklidňující Dapis gel a můžete s klidem vyrazit na dovolenou! 

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

Léto láká k procházkám do přírody, k vodě, do lesa, letní večery také často trávíme na zahradě, terase... Všude tam se můžeme potkat s obtížným hmyzem, který nám může léto pěkně pokazit.

Dobré je věnovat se prevenci a poštípání hmyzem předcházet. Jako účinné se jeví repelenty, vybírat můžeme z chemických, čistě přírodních či doma vyrobených. Také je důležité chránit se vhodným oblečením.

Co ale dělat, když už si odneseme nepříjemné štípance, které svědí či pálí?

Alternativou alopatických gelů je čistě přírodní Dapis gel, který má zklidňující účinky po poštípání hmyzem, zejména komáry, včelami a vosami. Současně jej můžeme použít jako chladivý gel například po popálení kopřivami, po spalení od sluníčka, při požahání medúzou apod.

Obsahuje jedinečné přírodní složky: výtažek z rojovníku bahenního (Ledum palustre), který zmírňuje svědění kůže a výtažek ze včely medonosné (Apis mellifica), jenž ulevuje od bolesti a pálení po bodnutí hmyzem. Je velmi šetrný k pokožce, vhodný i pro citlivou pokožku. Příjemně chladí, dobře se vstřebává a nezanechává mastný film. Vhodný pro celou rodinu včetně dětí, mohou užívat i těhotné a kojící ženy.

Soutěžní otázka: K čemu se používá Dapis gel?

a) ke zmírnění svědění a pálení, především po bodnutí hmyzem
b) při bolestech pohybového aparátu
c) při pigmentových skvrnách

Správnou odpověď zašlete do 30. 7. 2020 na e-mail: ivana@svethomeopatie.cz, do předmětu uveďte SOUTĚŽ – DAPIS GEL.

Ze správných odpovědí vylosujeme tři výherce, kterým zašleme přípravek Dapis gel.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 30.10.2020 02:28

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze