Navigace po stránce

Víte, že ...

Pampeliška (Taraxacum) obsahuje vitamin A. List pampelišky obsahuje více betakarotenu než mrkev, rovněž květ je bohatý na karotenoidy. Obsahuje i vitamin B, C a D, který vedle pampelišky obsahuje z rostlin už jen kopřiva, petržel, oves, avokádo a houby. Při dnešních pokusech prováděných v Japonsku a USA na myších bylo pozorováno, že pampeliška působí proti rakovině a má vliv na imunitu. Taraxacum je rovněž výborný homeopatický lék na žaludeční a žlučníkové záchvaty a na bolesti hlavy žaludečního původu. Doporučuje se na jaře k detoxikaci jater a žlučníku v ředění 5 CH 2x denně 5 granulí.

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

Kdo vyhrál knihu o homeopatii pro domácí mazlíčky?

Autor: Redakce

V měsíci červnu jste měli možnost soutěžit o knihu. která nemůže chybět v žádné domácí knihovničce všech milovníků domácích mazlíčků: "Poznáváme homeopatii - Jak šetrně léčit psy a kočky". Losování soutěže je za námi a vy se již dozvíte jména šťastných výherců. 

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

Správná odpověď na soutěžní otázku: "Jaký homeopatický lék můžete podat v případě, že se váš domácí mazlíček poraní?" je za a) Arnica montana.

Vylosováni byli tito výherci:

NIKOLA KAŠPÁRKOVÁ

JANA PETLACHOVÁ

ZDENĚK KALAŠ

Blahopřejeme! Každému z výherců zašleme knihu: "Poznáváme homeopatii - Jak šetrně léčit psy a kočky".

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 7.10.2022 09:20

COPYRIGHT © 2010 - 2022 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze