Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Kdo vyhrál knihu o homeopatii pro domácí mazlíčky?

Autor: Redakce

V měsíci červnu jste měli možnost soutěžit o knihu. která nemůže chybět v žádné domácí knihovničce všech milovníků domácích mazlíčků: "Poznáváme homeopatii - Jak šetrně léčit psy a kočky". Losování soutěže je za námi a vy se již dozvíte jména šťastných výherců. 

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

Správná odpověď na soutěžní otázku: "Jaký homeopatický lék můžete podat v případě, že se váš domácí mazlíček poraní?" je za a) Arnica montana.

Vylosováni byli tito výherci:

NIKOLA KAŠPÁRKOVÁ

JANA PETLACHOVÁ

ZDENĚK KALAŠ

Blahopřejeme! Každému z výherců zašleme knihu: "Poznáváme homeopatii - Jak šetrně léčit psy a kočky".

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 1.10.2020 22:26

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze