Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Soutěž o knihu Poznáváme homeopatii - Jak šetrně léčit psy a kočky!

Autor: Redakce

Jste hrdým majitelem pejska nebo kočičky? Pokud ano, jistě chcete pro vašeho chlupatého člena rodiny tu nejlepší péči. Věděli jste, že homeopatické léky působí u zvířat stejně jako u lidí? Více se o této tématice dozvíte ve výborné knize „Poznáváme homeopatii – Jak šetrně léčit psy a kočky“, kterou máte nyní možnost vyhrát v naší červnové soutěži.

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

Kniha vznikla jako reakce na stále se zvyšující zájem chovatelské veřejnosti o homeopatickou léčbu.

Autory je dvojice veterinářů MVDr. Michaela Švaříčkova a MVDr. Václav Holzbauer. V knize naleznete přehled nejčastějších onemocnění (nechutenství, špatný příjem potravy, hubnutí, odčervení, průjmová onemocnění apod.) a úrazů (pohmoždění, otevřené rány, poranění vazivového aparátu, poranění kostí apod.). Nechybí ani kapitola o cestování se psem a kočkou a dozvíte se také, jak by měla být vybavena vaše domácí lékárnička a další rady, které v životě se svým domácím mazlíčkem jistě využijete!

Dnešní soutěžní otázka zní: Jaký homeopatický lék můžete podat v případě, že se váš domácí mazlíček poraní?

a) Arnica montana
b) Belladonna
c) Chamomilla

Správnou odpověď zašlete do 30. 6. 2020 na e-mail: ivana@svethomeopatie.cz, do předmětu uveďte SOUTĚŽ – KNIHA.

Ze správných odpovědí vylosujeme tři výherce, kterým zašleme zmiňovanou knihu „Poznáváme homeopatii – Jak šetrně léčit psy a kočky“.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 15.7.2020 13:57

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze