Navigace po stránce

Víte, že ...

Pampeliška (Taraxacum) obsahuje vitamin A. List pampelišky obsahuje více betakarotenu než mrkev, rovněž květ je bohatý na karotenoidy. Obsahuje i vitamin B, C a D, který vedle pampelišky obsahuje z rostlin už jen kopřiva, petržel, oves, avokádo a houby. Při dnešních pokusech prováděných v Japonsku a USA na myších bylo pozorováno, že pampeliška působí proti rakovině a má vliv na imunitu. Taraxacum je rovněž výborný homeopatický lék na žaludeční a žlučníkové záchvaty a na bolesti hlavy žaludečního původu. Doporučuje se na jaře k detoxikaci jater a žlučníku v ředění 5 CH 2x denně 5 granulí.

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Hravé tvoření s tubičkami od homeopatik

Autor: Redakce

Náročné období karantény je naštěstí za námi. Pro mnoho rodičů to byla velmi složitá doba, kdy museli zvládnout najednou práci, domácnost i školu starších dětí, nebo vymýšlet, jak neustále zabavovat děti mladšího věku. Spousta rodin v tomto režimu musí pokračovat i nadále. Pokud vaše děti rády tvoří, máme pro vás tip, jak je zaměstnat hravou formou.

Ilustrační foto

Čtenářka Pavla nám zaslala krásný obrázek své dcerky, který tvořila od začátku karantény a se kterým si dala opravdu velkou práci. Použila tubičky od Oscillococcinum, které posloužily jako základy domu, plastové obaly pak jako plot. Z víček od tubiček Oscilla vytvořila ohniště. Barevná víčka od kuliček jsou sedátka kolem ohně. Tuby od kuliček posloužily jako molo. Z obalů na homeopatika, víček od mezizubních kartáčků a špulek od nití vyrobila také autíčko.

Nám v redakci se obrázek moc líbí, no posuďte sami, jak je holčička šikovná! Budeme rádi, pokud tento příspěvek inspiruje i další děti ke kreativní hře, které nikdy není dost!

Zdravíme malou šikulku, moc děkujeme za možnost sdílení s ostatními našimi čtenáři a těšíme se na případné další nápady a výtvory.

Reklama: Boiron podporuje kojeni

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 20.9.2021 08:04

COPYRIGHT © 2010 - 2021 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze