Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Retence mlékovodů

Autor: Redakce

Potíže při kojení nejsou hlavně krátce po porodu ničím výjimečným. Může jít o nedostatek mléka, poranění bradavek, retenci mlékovodů, zánět prsu… Naštěstí mají všechny tyto potíže řešení a nejsou důvodem k odstavení miminka. Pomocníkem pro kojící maminky může být také homeopatie. 

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

„Dobrý den, jsem 2 týdny od porodu a potřebovala bych poradit něco na retenci mlékovodů. Malého přikládám vždy nejdřív k „nemocnému“ prsu, zatím ale bez efektu. Tvaroh a horkou sprchu snad stihnu večer, teď bohužel nestíhám, mám ještě 20měsíčního syna.“

Na dotaz odpověděla zkušená porodní asistentka Bc. Romana Gogelová, odbornice v homeopatii:

„Dobrý den, doporučuji lék

  • Phytolacca decandra 9 C – v prvním dni 5x 5 granulí. Další dny 3x denně 5 granulí do ústupu potíží.

Zábal určitě doporučuji. Ale podstatné je, abyste miminko přiložila bradičkou tím směrem, kde je retence. Takto miminko rychleji retenci vypije.

  • Pokud by byly teploty nad 38 °C, přidejte ve stejné frekvenci ještě lék Belladonna 9 C.

Přeji brzkou úlevu.“

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 1.10.2020 21:41

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze