Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

Známe výherce soutěžního trička!

Autor: Redakce

Minulý týden jste se mohli zapojit do soutěže o sportovní tričko, stačilo správně zodpovědět na soutěžní otázku a mít trochu štěstí při losování. A my již víme, koho štěstěna políbila, a tak vás nebudeme déle napínat!

Ilustrační foto
Zdroj: Dr. Peithner Prag s.r.o.

Správná odpověď na soutěžní otázku: "Víte, jak se česky jmenuje léčivá rostlina Hamamelis virginiana, která se tradičně používá například na bolestivé pohmožděniny?" je za a) Vilín virginský.

Tričko poputuje těmto šťastlivcům: 

PETR PIŠAN

DAGMARA BARNETOVÁ

RADEK HAVEL 

Moc gratulujeme a těšíme se na další soutěžení, které pro vás chystáme!

Výhry do soutěže věnovala společnost Dr. Peithner Prag s.r.o.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 15.8.2022 12:02

COPYRIGHT © 2010 - 2022 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze