Navigace po stránce

Víte, že ...

Sedmikráska (Bellis perenis) byla ve středověku často používanou rostlinou? V mnoha částech Evropy bylo zvykem mísit šťávu ze sedmikrásek s mlékem a dávat ji štěňatům. Psíci pak nerostli a zůstávali jako mazlíčci, které si paničky dávaly na klín. V homepatii je lékem první volby při poranění hlubokých tkání a po velkých chirurgických výkonech (podáváme v ředění 9 CH 3x denně 5 granulí). Je i výtečným lékem starých dělníků zahradníků, které bolí záda v bederní oblasti a také při poškození páteře u profesionálních řidičů (podáváme v ředění 15 CH 2-3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Známe výherce soutěžního trička!

Autor: Redakce

Minulý týden jste se mohli zapojit do soutěže o sportovní tričko, stačilo správně zodpovědět na soutěžní otázku a mít trochu štěstí při losování. A my již víme, koho štěstěna políbila, a tak vás nebudeme déle napínat!

Ilustrační foto
Zdroj: Dr. Peithner Prag s.r.o.

Správná odpověď na soutěžní otázku: "Víte, jak se česky jmenuje léčivá rostlina Hamamelis virginiana, která se tradičně používá například na bolestivé pohmožděniny?" je za a) Vilín virginský.

Tričko poputuje těmto šťastlivcům: 

PETR PIŠAN

DAGMARA BARNETOVÁ

RADEK HAVEL 

Moc gratulujeme a těšíme se na další soutěžení, které pro vás chystáme!

Výhry do soutěže věnovala společnost Dr. Peithner Prag s.r.o.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 1.10.2020 21:12

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze