Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Unavená maminka

Autor: Redakce

Co vidíme v očích maminek malinkých dětí? Kromě radosti a něhy z nich často promlouvá neskutečná únava. 

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

„Dobrý den, jsem maminka malého miminka, které kojím. Prosím o pomoc: jak a čím si pomoci při svém spánkovém deficitu? Kojím a nechci se toho vzdát, jenže spím maximálně 2–3 hodiny v noci, protože následkem vstávání k dítěti už znovu neusnu. Přes den nezamhouřím oči, i když jsem jak pes. Jsem zoufalá a unavená. Děkuji milionkrát.“

Na tento čtenářský dotaz odpověděla zkušená lékařka-homeopatka MUDr. Jana Šumanová:

„Dobrý den,
doporučuji Vám kombinaci těchto léků:

  • China rubra 9 C – 2-3x denně 5 granulí,
  • Phosphoricum acidum 15 C – 2-3x denně 5 granulí,
  • Cocculus indicus 9 C – 3x denně 5 granulí.

Léky užívejte aspoň po dobu 1 měsíce. Neužívejte je dohromady, ale postupně po sobě – až se rozpustí jeden, nasypte do úst druhý. Po zlepšení spánku a při přetrvávající únavě užívejte jen Phosphoricum acidum a Chinu další 1–2 měsíce 1–2x denně 5 granulí. A určitě, až to půjde, plánovaně co nejvíce spěte a využijte k tomu i denní spánek svého dítěte.“ 

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 1.10.2020 21:07

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze