Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Výherci soutěže o společenskou hru Šachy lásky

Autor: Redakce

V dubnu v rámci naší narozeninové oslavy jste měli možnost zahrát si o velmi zajímavou cenu - společenskou hru Šachy lásky, která může zpestřit vaše partnerské či rodinné vztahy. Nebudeme vás déle napínat, losování proběhlo a my již známe výherce. 

Ilustrační foto

Všichni soutěžící odpověděli správně, že Světový den homeopatie a zároveň narozeniny Světa homeopatie se slaví: b) 10. dubna.

A kdo měl štěstí při losování?

MILENA BUŘINSKÁ

LIBUŠE HAVLOVÁ

EVA KRAUSOVÁ

Vylosovaní výherci získávají hru Šachy lásky dle svého výběru.

Ceny do soutěže věnoval on-line obchod www.sachylasky.cz.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 28.5.2020 06:18

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze