Navigace po stránce

Víte, že ...

Sedmikráska (Bellis perenis) byla ve středověku často používanou rostlinou? V mnoha částech Evropy bylo zvykem mísit šťávu ze sedmikrásek s mlékem a dávat ji štěňatům. Psíci pak nerostli a zůstávali jako mazlíčci, které si paničky dávaly na klín. V homepatii je lékem první volby při poranění hlubokých tkání a po velkých chirurgických výkonech (podáváme v ředění 9 CH 3x denně 5 granulí). Je i výtečným lékem starých dělníků zahradníků, které bolí záda v bederní oblasti a také při poškození páteře u profesionálních řidičů (podáváme v ředění 15 CH 2-3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Trojice homeopatik pomohla odstranit potíže s hemoroidy

Autor: Redakce

V naší redakci si vždy velmi vážíme toho, když se s námi naši čtenáři podělí o své zkušenosti s homeopatiky. Tentokrát jsme ocenili příběh pana Petra, který nám svěřil svůj příběh s léčbou hemeroidů. S jeho svolením jej sdílíme i s vámi.

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

"Dobrý den, měl jsem několik let problémy s hemoroidy. Náhodou jsem se dostal ke čtení na Světě homeopatie, vyčetl jsem tu několik rad, které jsem konzultoval s lékařkou - homeopatkou. Bylo mi doporučeno užívání léků: Arnica montana, Nux vomica, Aesculus hippocastanum - vše v ředění 9 C. Úleva přišla téměř ihned a zhruba po měsíci jsou účinky vynikající!

Tuto kombinaci mohu jen doporučit.

Hezký den.
Čtenář Petr"

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 1.10.2020 17:48

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze