Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Trojice homeopatik pomohla odstranit potíže s hemoroidy

Autor: Redakce

V naší redakci si vždy velmi vážíme toho, když se s námi naši čtenáři podělí o své zkušenosti s homeopatiky. Tentokrát jsme ocenili příběh pana Petra, který nám svěřil svůj příběh s léčbou hemeroidů. S jeho svolením jej sdílíme i s vámi.

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

"Dobrý den, měl jsem několik let problémy s hemoroidy. Náhodou jsem se dostal ke čtení na Světě homeopatie, vyčetl jsem tu několik rad, které jsem konzultoval s lékařkou - homeopatkou. Bylo mi doporučeno užívání léků: Arnica montana, Nux vomica, Aesculus hippocastanum - vše v ředění 9 C. Úleva přišla téměř ihned a zhruba po měsíci jsou účinky vynikající!

Tuto kombinaci mohu jen doporučit.

Hezký den.
Čtenář Petr"

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 28.5.2020 06:26

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze