Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Tisková zpráva ECH k pandemii COVID-19

Autor: Externí zdroj

S ohledem na aktuální pandemii COVID-19 sdílíme tiskovou zprávu The European Committee for Homeopathy (ECH), jejímž je HLA členem.

Ilustrační foto

ECH chce připomenout všem profesionálním zdravotníkům-homeopatům, že:

  • je nanejvýš důležité spolupracovat a dodržovat pokyny vydané národními orgány ochrany veřejného zdraví, u nás naleznete zde: www.koronavirus.mzcr.cz
  • informace o epidemii se pravidelně mění a je důležité, aby profesionální zdravotníci měli aktuální informace, které mohou získat z těchto zdrojů: www.ecdc.europa.eu/en/novel-coronavirus-china, www.who.int/emergencies/diseases/novel-coronavirus-2019
  • profesionální zdravotníci-homeopaté by měli pacienty informovat o standardních hygienických opatření, které mají omezit a zmírnit šíření epidemie.
  • Profesionální zdravotníci-homeopaté mohou informovat své pacienty o potenciálních nespecifických opatřeních ke zvýšení jejich imunity. Homeopatická symptomatická léčba nabízí bezpečnou a nákladově efektivní možnost podpory samoléčebných procesů pacientů a je třeba ji zvážit v sadě terapeutických nástrojů.

Zdroj: www.homeopathyeurope.org

Překlad: MUDr. Jaroslav Čupera

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Externí zdroj

Autor: Externí zdroj

 

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 25.10.2021 08:40

COPYRIGHT © 2010 - 2021 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze