Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Tisková zpráva ECH k pandemii COVID-19

Autor: Externí zdroj

S ohledem na aktuální pandemii COVID-19 sdílíme tiskovou zprávu The European Committee for Homeopathy (ECH), jejímž je HLA členem.

Ilustrační foto

ECH chce připomenout všem profesionálním zdravotníkům-homeopatům, že:

  • je nanejvýš důležité spolupracovat a dodržovat pokyny vydané národními orgány ochrany veřejného zdraví, u nás naleznete zde: www.koronavirus.mzcr.cz
  • informace o epidemii se pravidelně mění a je důležité, aby profesionální zdravotníci měli aktuální informace, které mohou získat z těchto zdrojů: www.ecdc.europa.eu/en/novel-coronavirus-china, www.who.int/emergencies/diseases/novel-coronavirus-2019
  • profesionální zdravotníci-homeopaté by měli pacienty informovat o standardních hygienických opatření, které mají omezit a zmírnit šíření epidemie.
  • Profesionální zdravotníci-homeopaté mohou informovat své pacienty o potenciálních nespecifických opatřeních ke zvýšení jejich imunity. Homeopatická symptomatická léčba nabízí bezpečnou a nákladově efektivní možnost podpory samoléčebných procesů pacientů a je třeba ji zvážit v sadě terapeutických nástrojů.

Zdroj: www.homeopathyeurope.org

Překlad: MUDr. Jaroslav Čupera

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Externí zdroj

Autor: Externí zdroj

 

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 29.7.2021 23:15

COPYRIGHT © 2010 - 2021 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze