Navigace po stránce

Víte, že ...

Pampeliška (Taraxacum) obsahuje vitamin A. List pampelišky obsahuje více betakarotenu než mrkev, rovněž květ je bohatý na karotenoidy. Obsahuje i vitamin B, C a D, který vedle pampelišky obsahuje z rostlin už jen kopřiva, petržel, oves, avokádo a houby. Při dnešních pokusech prováděných v Japonsku a USA na myších bylo pozorováno, že pampeliška působí proti rakovině a má vliv na imunitu. Taraxacum je rovněž výborný homeopatický lék na žaludeční a žlučníkové záchvaty a na bolesti hlavy žaludečního původu. Doporučuje se na jaře k detoxikaci jater a žlučníku v ředění 5 CH 2x denně 5 granulí.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Pojďte s námi soutěžit o Magnesium 300+

Autor: Redakce

Máme pro vás další soutěž, tentokrát na téma: STRES. Se stresem se musí vyrovnávat téměř každý z nás. Cítíte-li se však dlouhodobě unavení, podráždění, bez energie, bolí vás často hlava, trpíte nespavostí, pak může být jednou z příčin nedostatek hořčíku. Pojďte si dnes s námi zasoutěžit o doplněk stravy MAGNESIUM 300+.

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

Denní dávka přípravku Magnesium 300+ obsahuje 300 mg hořčíku. Kromě hořčíku obsahuje tento přípravek také vitamíny skupiny B, vitamín E a selen.

Odpovězte správně na naši soutěžní otázku a tři z vás budou mít možnost vyzkoušet tento unikátní přípravek. 

Soutěžní otázka: Jaká je jedna z funkcí horčíku v lidském těle?

a) zvyšuje krevní tlak
b) zvyšuje cholesterol
c) pomáhá snižovat míru únavy a vyčerpání

Správnou odpověď zasílejte na email: ivana@svethomeopatie.cz do 28.2.2020. Do předmětu uveďte heslo: SOUTĚŽ - HOŘČÍK.

Ceny do soutěže věnovala společnost BOIRON CZ, s.r.o.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 30.9.2020 08:17

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze