Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

Pojďte s námi soutěžit o Magnesium 300+

Autor: Redakce

Máme pro vás další soutěž, tentokrát na téma: STRES. Se stresem se musí vyrovnávat téměř každý z nás. Cítíte-li se však dlouhodobě unavení, podráždění, bez energie, bolí vás často hlava, trpíte nespavostí, pak může být jednou z příčin nedostatek hořčíku. Pojďte si dnes s námi zasoutěžit o doplněk stravy MAGNESIUM 300+.

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

Denní dávka přípravku Magnesium 300+ obsahuje 300 mg hořčíku. Kromě hořčíku obsahuje tento přípravek také vitamíny skupiny B, vitamín E a selen.

Odpovězte správně na naši soutěžní otázku a tři z vás budou mít možnost vyzkoušet tento unikátní přípravek. 

Soutěžní otázka: Jaká je jedna z funkcí horčíku v lidském těle?

a) zvyšuje krevní tlak
b) zvyšuje cholesterol
c) pomáhá snižovat míru únavy a vyčerpání

Správnou odpověď zasílejte na email: ivana@svethomeopatie.cz do 28.2.2020. Do předmětu uveďte heslo: SOUTĚŽ - HOŘČÍK.

Ceny do soutěže věnovala společnost BOIRON CZ, s.r.o.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 26.11.2022 13:56

COPYRIGHT © 2010 - 2022 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze