Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Výherci soutěže o knihu Homeopatie a děti

Autor: Redakce

V lednu jsme pro vás připravili soutěž o knihu Homeopatie a děti, která se jistě stane vaším velkým pomocníkem při léčbě potíží či onemocnění vašich dětí od novorozenců až po školáky.

Ilustrační foto

Ptali jsme se vás, který homeopatický lék můžete použít v případě vysoké horečky, kdy se pacient hodně potí a má zarudlý obličej, lesklé oči, studené končetiny, případnou bušivou bolest hlavy.

Máme radost, že všichni soutěžící zodpověděli správně - tj. c) BELLADONNA!

Vylosovaným výhercům blahopřejeme a zasíláme zmíněnou knihu "Homeopatie a děti". A již nyní se můžete těšit na únorovou soutěž o další velmi zajímavé ceny!

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 20.2.2020 05:22

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze