Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Výherci soutěže o knihu Homeopatie a děti

Autor: Redakce

V lednu jsme pro vás připravili soutěž o knihu Homeopatie a děti, která se jistě stane vaším velkým pomocníkem při léčbě potíží či onemocnění vašich dětí od novorozenců až po školáky.

Ilustrační foto

Ptali jsme se vás, který homeopatický lék můžete použít v případě vysoké horečky, kdy se pacient hodně potí a má zarudlý obličej, lesklé oči, studené končetiny, případnou bušivou bolest hlavy.

Máme radost, že všichni soutěžící zodpověděli správně - tj. c) BELLADONNA!

Vylosovaným výhercům blahopřejeme a zasíláme zmíněnou knihu "Homeopatie a děti". A již nyní se můžete těšit na únorovou soutěž o další velmi zajímavé ceny!

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 1.10.2020 17:29

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze