Navigace po stránce

Víte, že ...

Sedmikráska (Bellis perenis) byla ve středověku často používanou rostlinou? V mnoha částech Evropy bylo zvykem mísit šťávu ze sedmikrásek s mlékem a dávat ji štěňatům. Psíci pak nerostli a zůstávali jako mazlíčci, které si paničky dávaly na klín. V homepatii je lékem první volby při poranění hlubokých tkání a po velkých chirurgických výkonech (podáváme v ředění 9 CH 3x denně 5 granulí). Je i výtečným lékem starých dělníků zahradníků, které bolí záda v bederní oblasti a také při poškození páteře u profesionálních řidičů (podáváme v ředění 15 CH 2-3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Výherci soutěže o knihu Homeopatie a děti

Autor: Redakce

V lednu jsme pro vás připravili soutěž o knihu Homeopatie a děti, která se jistě stane vaším velkým pomocníkem při léčbě potíží či onemocnění vašich dětí od novorozenců až po školáky.

Ilustrační foto

Ptali jsme se vás, který homeopatický lék můžete použít v případě vysoké horečky, kdy se pacient hodně potí a má zarudlý obličej, lesklé oči, studené končetiny, případnou bušivou bolest hlavy.

Máme radost, že všichni soutěžící zodpověděli správně - tj. c) BELLADONNA!

Vylosovaným výhercům blahopřejeme a zasíláme zmíněnou knihu "Homeopatie a děti". A již nyní se můžete těšit na únorovou soutěž o další velmi zajímavé ceny!

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 7.6.2020 10:50

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze