Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Když onemocní kojící maminka

Autor: Redakce

Velice nás těší, že s vámi opět můžeme sdílet zkušenosti naší čtenářky s homeopatickou léčbou. Paní Zlata nám poslala do redakce e-mail, ve kterém popisuje, jak si s pomocí homeopatik poradila s dráždivým kašlem a zánětem dutin, které ji potrápily v době kojení. Moc děkujeme a přejeme si, ať je tento příběh inspirací i pro další čtenáře.

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

„Dobrý den,

četla jsem, že budete rádi za zkušenosti s homeopatiky a já Vám moc ráda svou zkušenost poskytnu.

S homeopatiky jsem se poprvé na vlastní kůži setkala před Vánoci. Vždy jsem byla zvyklá řešit veškeré potíže „klasickými“ léky. V loňském roce se mi narodil syn, kterého plně kojím, tudíž nemohu užívat běžné léky. Před Vánoci jsem onemocněla, rýma, dráždivý kašel a z rýmy velmi nepříjemný zánět dutin. Nejdříve jsem řešila kašel. Na takový kašel mi vždy pomohly až léky na předpis. Zašla jsem do lékárny, jestli mi neporadí alespoň nějaké bylinky, a tam mi doporučili homeopatika. Ze začátku jsem byla skeptická, ale kašel zmizel po dvou dnech a já se v noci konečně přestala budit. Pak se mi rozjel zánět dutin. Ten vždycky můj lékař řešil antibiotiky. Nevím, jestli při kojení antibiotika mohu, ale já je nechtěla. Zašla jsem opět pro radu do lékárny, dostala jsem tabletky a zánět opět po dvou dnech odezněl. Jsem z homeopatik nadšená!

S přáním hezkého dne
Zlata“ 

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 20.2.2020 06:46

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze