Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Jak na bolest zad? Přihlašte se na aktivní seminář v Liberci!

Autor: Redakce

S ohledem na zavedení mimořádných opatření v souvislosti s výskytem epidemie COVID-19 přesouváme tento aktivní seminář plánovaný na 18.4.2020 na dobu, kdy bude situace uklidněna. O novém termínu vás budeme včas informovat. Děkujeme za pochopení. Přejeme vám pevné zdraví a klidné dny.

Ilustrační foto

Bolesti zad trápí v dnešní době velké množství osob. Týká-li se tento problém i vás, neváhejte a přihlašte se na výjimečný aktivní seminář "Jak na bolest zad?", který se uskuteční v Liberci ve Studiu Šanti.

Seminářem vás provede MUDr. Markéta Redlová, zkušená lékařka - neuroložka a odbornice v homeopatii a také Mgr. Jana Benešová, fyzioterapeutka, lektorka jógy.

PROGRAM SEMINÁŘE:

1. LEKCE JÓGY PRO ZDRAVÁ ZÁDA

Fyzioterapeutka a lektorka jógy Mgr. Jana Benešová si pro vás připravila lekci jógy pro zdravá záda.

Jóga je jednou z cest, které pomáhají harmonizovat tělo, mysl a duši. Podstatou jógy jsou pomalé nenásilné pohyby a výdrže v pozicích v souhře s dechem a soustředěním na sebe sama tady a teď.

Tento jógový přístup ke každému tělesnému cvičení nás učí zapojovat všechny svaly těla v rovnováze, zpevňovat svaly oslabené, uvolňovat svaly přetížené, protahovat ty zkrácené a korigovat držení těla. Proto je jóga vhodnou prevencí i léčbou bolestí pohybového aparátu, především v oblasti zad.

Dechová cvičení a relaxační techniky pozitivně ovlivňují rovnováhu psychickou, a tak má jóga vliv na vyváženou činnost celého těla včetně vnitřních orgánů.

2. HOMEOPATICKÁ PŘEDNÁŠKA - JAK NA BOLEST ZAD?

Zkušená lékařka - neuroložka a odbornice v homeopatii MUDr. Markéta Redlová vás seznámí s přírodní a šetrnou léčebnou metodou homeopatií a možnostmi, jak pomocí ní léčit bolesti zad.
Součástí přednášky jsou i skripta s přehledným seznamem základních homeopatických léků a brožurky vydané Homeopatickou lékářskou asociací.

REZERVACE MÍSTA PŘEDEM NUTNÁ.

ÚČATNICKÝ POPLATEK: 250 Kč - platba předem

INFO A PŘIHLÁŠKY:

Mgr. Ivana Šmídová
E-mail: ivana@svethomeopatie.cz
Mobil: 777 271 885

Těšíme se na vás!  

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 6.6.2020 12:47

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze