Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

Homeopatický seminář s lekcí jógy v Liberci!

Autor: Redakce

Milí příznivci homeopatie, máme pro vás dobrou zprávu, podařilo se nám domluvit náhradní termín odloženého semináře Světa homeopatie "Jak na bolest zad? & Jóga pro zdravá záda". Seminář se uskuteční ve Studiu Šanti v Liberci v sobotu 12. září 2020 od 9:30 do 12:00 hodin.

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

Bolesti zad trápí v dnešní době velké množství osob. Týká-li se tento problém i vás, neváhejte a přihlašte se na tento výjimečný aktivní seminář, kterým vás provede MUDr. Markéta Redlová, zkušená lékařka - neuroložka a odbornice v homeopatii a také Mgr. Jana Benešová, fyzioterapeutka, lektorka jógy.

PROGRAM SEMINÁŘE:

1. LEKCE JÓGY PRO ZDRAVÁ ZÁDA

Fyzioterapeutka a lektorka jógy Mgr. Jana Benešová si pro vás připravila lekci jógy pro zdravá záda.

Jóga je jednou z cest, které pomáhají harmonizovat tělo, mysl a duši. Podstatou jógy jsou pomalé nenásilné pohyby a výdrže v pozicích v souhře s dechem a soustředěním na sebe sama tady a teď.

Tento jógový přístup ke každému tělesnému cvičení nás učí zapojovat všechny svaly těla v rovnováze, zpevňovat svaly oslabené, uvolňovat svaly přetížené, protahovat ty zkrácené a korigovat držení těla. Proto je jóga vhodnou prevencí i léčbou bolestí pohybového aparátu, především v oblasti zad.

Dechová cvičení a relaxační techniky pozitivně ovlivňují rovnováhu psychickou, a tak má jóga vliv na vyváženou činnost celého těla včetně vnitřních orgánů.

2. HOMEOPATICKÁ PŘEDNÁŠKA - JAK NA BOLEST ZAD?

Zkušená lékařka - neuroložka a odbornice v homeopatii MUDr. Markéta Redlová vás seznámí s přírodní a šetrnou léčebnou metodou homeopatií a možnostmi, jak pomocí ní léčit bolesti zad.
Součástí přednášky jsou i skripta s přehledným seznamem základních homeopatických léků a brožurky vydané Homeopatickou lékářskou asociací.

REZERVACE MÍSTA PŘEDEM NUTNÁ.

ÚČATNICKÝ POPLATEK: 250 Kč - platba předem

INFO A PŘIHLÁŠKY:

Mgr. Ivana Šmídová
E-mail: ivana@svethomeopatie.cz
Mobil: 777 271 885

Těšíme se na vás!  

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 27.9.2022 05:54

COPYRIGHT © 2010 - 2022 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze