Navigace po stránce

Víte, že ...

Pampeliška (Taraxacum) obsahuje vitamin A. List pampelišky obsahuje více betakarotenu než mrkev, rovněž květ je bohatý na karotenoidy. Obsahuje i vitamin B, C a D, který vedle pampelišky obsahuje z rostlin už jen kopřiva, petržel, oves, avokádo a houby. Při dnešních pokusech prováděných v Japonsku a USA na myších bylo pozorováno, že pampeliška působí proti rakovině a má vliv na imunitu. Taraxacum je rovněž výborný homeopatický lék na žaludeční a žlučníkové záchvaty a na bolesti hlavy žaludečního původu. Doporučuje se na jaře k detoxikaci jater a žlučníku v ředění 5 CH 2x denně 5 granulí.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Homeopatický seminář s lekcí jógy v Liberci!

Autor: Redakce

Milí příznivci homeopatie, máme pro vás dobrou zprávu, podařilo se nám domluvit náhradní termín odloženého semináře Světa homeopatie "Jak na bolest zad? & Jóga pro zdravá záda". Seminář se uskuteční ve Studiu Šanti v Liberci v sobotu 12. září 2020 od 9:30 do 12:00 hodin.

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

Bolesti zad trápí v dnešní době velké množství osob. Týká-li se tento problém i vás, neváhejte a přihlašte se na tento výjimečný aktivní seminář, kterým vás provede MUDr. Markéta Redlová, zkušená lékařka - neuroložka a odbornice v homeopatii a také Mgr. Jana Benešová, fyzioterapeutka, lektorka jógy.

PROGRAM SEMINÁŘE:

1. LEKCE JÓGY PRO ZDRAVÁ ZÁDA

Fyzioterapeutka a lektorka jógy Mgr. Jana Benešová si pro vás připravila lekci jógy pro zdravá záda.

Jóga je jednou z cest, které pomáhají harmonizovat tělo, mysl a duši. Podstatou jógy jsou pomalé nenásilné pohyby a výdrže v pozicích v souhře s dechem a soustředěním na sebe sama tady a teď.

Tento jógový přístup ke každému tělesnému cvičení nás učí zapojovat všechny svaly těla v rovnováze, zpevňovat svaly oslabené, uvolňovat svaly přetížené, protahovat ty zkrácené a korigovat držení těla. Proto je jóga vhodnou prevencí i léčbou bolestí pohybového aparátu, především v oblasti zad.

Dechová cvičení a relaxační techniky pozitivně ovlivňují rovnováhu psychickou, a tak má jóga vliv na vyváženou činnost celého těla včetně vnitřních orgánů.

2. HOMEOPATICKÁ PŘEDNÁŠKA - JAK NA BOLEST ZAD?

Zkušená lékařka - neuroložka a odbornice v homeopatii MUDr. Markéta Redlová vás seznámí s přírodní a šetrnou léčebnou metodou homeopatií a možnostmi, jak pomocí ní léčit bolesti zad.
Součástí přednášky jsou i skripta s přehledným seznamem základních homeopatických léků a brožurky vydané Homeopatickou lékářskou asociací.

REZERVACE MÍSTA PŘEDEM NUTNÁ.

ÚČATNICKÝ POPLATEK: 250 Kč - platba předem

INFO A PŘIHLÁŠKY:

Mgr. Ivana Šmídová
E-mail: ivana@svethomeopatie.cz
Mobil: 777 271 885

Těšíme se na vás!  

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 22.1.2021 00:13

COPYRIGHT © 2010 - 2021 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze