Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

Homeopatický seminář s lekcí jógy v Ostravě

Autor: Redakce

Milí příznivci homeopatie, máme pro vás dobrou zprávu, podařilo se nám domluvit náhradní termín odloženého semináře Světa homeopatie "Domácí homeopatická lékárnička & Jóga pro zdravá záda". Seminář se uskuteční v centru Živa v Ostravě v sobotu 31. října 2020 od 9:30 do 12:00 hodin.

Ilustrační foto

Seminářem vás provede lékařka a odbornice v homeopatii MUDr. Kateřina Formánková a také lektorka jógy Jiřina Jurečková.

PROGRAM SEMINÁŘE:

1. LEKCE JÓGY PRO ZDRAVÁ ZÁDA NA DENNÍ POUŽITÍ

Lektorka Jiřina Jurečková vás ze srdce zve na lekci jógy - je to nejen cvičení na fyzické úrovni, ale také psychické a duševní. Začneme fyzickou stránkou, protáhneme zkrácené svaly, posílíme slabé a tím vybalancujeme svalovou nerovnováhu a zvětšíme kloubní pohyblivost.

Pokud zapojíme jógu do denního života, můžeme pozvolna vnímat zmírnění fyzických bolestí páteře a kloubů, pozitivní změnu na psychice, příliv energie a nárůst tvořivosti.

Jóga obsahuje i dechová cvičení, relaxační, meditační a očistné techniky.

Přijďte si zacvičit jógu pro denní použití, která vám pomůže zlepšit kvalitu každičkého dne. Cvičíme s radostí, procítíme každý sval, prodýcháme celé tělo, uvolníme napětí a uvědomíme si pravý okamžik...

2. HOMEOPATICKÁ PŘEDNÁŠKA - DOMÁCÍ HOMEOPATICKÁ LÉKÁRNIČKA

Zkušená lékařka a odbornice v homeopatii MUDr. Kateřina Formánková vás seznámí s přírodní a šetrnou léčebnou metodou homeopatií a tím, co by nemělo chybět ve vaší domácí homeopatické lékárničce. Součástí přednášky jsou i skripta s přehledným seznamem základních homeopatických léků a brožurky vydané Homeopatickou lékářskou asociací.

REZERVACE MÍSTA PŘEDEM NUTNÁ

ÚČATNICKÝ POPLATEK: 250 Kč - platba předem

INFO A PŘIHLÁŠKY:

Mgr. Ivana Šmídová
E-mail: ivana@svethomeopatie.cz
Mobil: 777 271 885

Těšíme se na vás!

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 7.2.2023 15:10

COPYRIGHT © 2010 - 2023 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze