Navigace po stránce

Víte, že ...

Pampeliška (Taraxacum) obsahuje vitamin A. List pampelišky obsahuje více betakarotenu než mrkev, rovněž květ je bohatý na karotenoidy. Obsahuje i vitamin B, C a D, který vedle pampelišky obsahuje z rostlin už jen kopřiva, petržel, oves, avokádo a houby. Při dnešních pokusech prováděných v Japonsku a USA na myších bylo pozorováno, že pampeliška působí proti rakovině a má vliv na imunitu. Taraxacum je rovněž výborný homeopatický lék na žaludeční a žlučníkové záchvaty a na bolesti hlavy žaludečního původu. Doporučuje se na jaře k detoxikaci jater a žlučníku v ředění 5 CH 2x denně 5 granulí.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Homeopatický seminář s lekcí jógy opět v Ostravě!

Autor: Redakce

Srdečně vás zveme opět do Ostravy na oblíbený aktivní seminář, tentokrát na téma: "Domácí homeopatická lékárnička & Jóga pro zdravá záda". Seminář se uskuteční v sobotu 28. března 2020 v centru Živa v Ostravě. 

Ilustrační foto

Seminářem vás opět provede lékařka a odbornice v homeopatii MUDr. Kateřina Formánková a také lektorka jógy Jiřina Jurečková.

PROGRAM SEMINÁŘE:

1. LEKCE JÓGY PRO ZDRAVÁ ZÁDA NA DENNÍ POUŽITÍ

Lektorka Jiřina Jurečková vás ze srdce zve na lekci jógy - je to nejen cvičení na fyzické úrovni, ale také psychické a duševní. Je dobré nějak začít a třeba zrovna tou fyzickou stránkou, protáhneme zkrácené svaly, posílíme slabé a tím vybalancujeme svalovou nerovnováhu a zvětšíme kloubní pohyblivost.

Pokud zapojíme jógu do denního života, můžeme pozvolna vnímat zmírnění fyzických bolestí páteře a kloubů, pozitivní změnu na psychice, příliv energie a nárůst tvořivosti.

Jóga obsahuje i dechová cvičení, relaxační, meditační a očistné techniky.

Přijďte si zacvičit jógu pro denní použití, která vám pomůže zlepšit kvalitu každičkého dne. Cvičíme s radostí, procítíme každý sval, prodýcháme celé tělo, uvolníme napětí a uvědomíme si pravý okamžik...

2. HOMEOPATICKÁ PŘEDNÁŠKA - DOMÁCÍ HOMEOPATICKÁ LÉKÁRNIČKA

Zkušená lékařka a odbornice v homeopatii MUDr. Kateřina Formánková vás seznámí s přírodní a šetrnou léčebnou metodou homeopatií a tím, co by nemělo chybět ve vaší domácí homeopatické lékárničce.
Součástí přednášky jsou i skripta s přehledným seznamem základních homeopatických léků a brožurky vydané Homeopatickou lékářskou asociací.

REZERVACE MÍSTA PŘEDEM NUTNÁ

ÚČATNICKÝ POPLATEK: 250 Kč - platba předem

INFO A PŘIHLÁŠKY:

Mgr. Ivana Šmídová
E-mail: ivana@svethomeopatie.cz
Mobil: 777 271 885

Těšíme se na vás!

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 20.2.2020 05:00

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze