Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Jóga a homeopatie? Přijďte na aktivní seminář v Teplicích

Autor: Redakce

S ohledem na zavedení mimořádných opatření v souvislosti s výskytem epidemie COVID-19 přesouváme tento aktivní seminář plánovaný na 28.3.2020 na dobu, kdy bude situace uklidněna. O novém termínu vás budeme včas informovat. Děkujeme za pochopení. Přejeme vám pevné zdraví a klidné dny.

Ilustrační foto

Srdečně vás zveme na další aktivní seminář "Domácí homeopatická lékárnička & Jóga pro každý den", který se uskuteční v centru Sankalpa v Teplicích.

Seminářem vás provede lékařka a odbornice v homeopatii MUDr. Jana Sudková a lektorka jógy Vlaďka Janotková.

PROGRAM SEMINÁŘE:

1. CVIČEBNÍ LEKCE - JÓGA PRO KAŽDÝ DEN
Lektorka VLAĎKA JANOTKOVÁ vás seznámí s každodenní domácí praxí jógy a ukáže vám, jak si sestavit domácí jógové cvičení.
www.sankalpa.cz

2. HOMEOPATICKÁ PŘEDNÁŠKA - DOMÁCÍ HOMEOPATICKÁ LÉKÁRNIČKA
Zkušená lékařka a odbornice v homeopatii MUDR. JANA SUDKOVÁ vás seznámí s přírodní a šetrnou léčebnou metodou homeopatií a tím, co by nemělo chybět ve vaší domácí homeopatické lékárničce. Součástí přednášky jsou i skripta s přehledným seznamem základních homeopatických léků a brožurky vydané Homeopatickou lékářskou asociací.

3. ZÁVĚR - JÓGOVÁ RELAXACE.

REZERVACE MÍSTA PŘEDEM NUTNÁ

ÚČASTNICKÝ POPLATEK: 250 Kč - platba předem

INFORMACE A PŘIHLÁŠKY:

Mgr. Ivana Šmídová
E-mail:
ivana@svethomeopatie.cz
Mobil: 777 271 885

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 6.6.2020 13:00

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze