Navigace po stránce

Víte, že ...

Pampeliška (Taraxacum) obsahuje vitamin A. List pampelišky obsahuje více betakarotenu než mrkev, rovněž květ je bohatý na karotenoidy. Obsahuje i vitamin B, C a D, který vedle pampelišky obsahuje z rostlin už jen kopřiva, petržel, oves, avokádo a houby. Při dnešních pokusech prováděných v Japonsku a USA na myších bylo pozorováno, že pampeliška působí proti rakovině a má vliv na imunitu. Taraxacum je rovněž výborný homeopatický lék na žaludeční a žlučníkové záchvaty a na bolesti hlavy žaludečního původu. Doporučuje se na jaře k detoxikaci jater a žlučníku v ředění 5 CH 2x denně 5 granulí.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Jóga a homeopatie? Přijďte na aktivní seminář v Teplicích

Autor: Redakce

Srdečně vás zveme na další aktivní seminář "Domácí homeopatická lékárnička & Jóga pro každý den", který se uskuteční 28. března 2020 v centru Sankalpa v Teplicích.

Ilustrační foto

Seminářem vás provede lékařka a odbornice v homeopatii MUDr. Jana Sudková a lektorka jógy Vlaďka Janotková.

PROGRAM SEMINÁŘE:

1. CVIČEBNÍ LEKCE - JÓGA PRO KAŽDÝ DEN
Lektorka VLAĎKA JANOTKOVÁ vás seznámí s každodenní domácí praxí jógy a ukáže vám, jak si sestavit domácí jógové cvičení.
www.sankalpa.cz

2. HOMEOPATICKÁ PŘEDNÁŠKA - DOMÁCÍ HOMEOPATICKÁ LÉKÁRNIČKA
Zkušená lékařka a odbornice v homeopatii MUDR. JANA SUDKOVÁ vás seznámí s přírodní a šetrnou léčebnou metodou homeopatií a tím, co by nemělo chybět ve vaší domácí homeopatické lékárničce. Součástí přednášky jsou i skripta s přehledným seznamem základních homeopatických léků a brožurky vydané Homeopatickou lékářskou asociací.

3. ZÁVĚR - JÓGOVÁ RELAXACE.

REZERVACE MÍSTA PŘEDEM NUTNÁ

ÚČASTNICKÝ POPLATEK: 250 Kč - platba předem

INFORMACE A PŘIHLÁŠKY:

Mgr. Ivana Šmídová
E-mail:
ivana@svethomeopatie.cz
Mobil: 777 271 885

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 20.2.2020 05:45

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze