Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

Jóga a homeopatie? Přijďte na aktivní seminář v Teplicích

Autor: Redakce

S ohledem na zavedení mimořádných opatření v souvislosti s výskytem epidemie COVID-19 přesouváme tento aktivní seminář plánovaný na 28.3.2020 na dobu, kdy bude situace uklidněna. O novém termínu vás budeme včas informovat. Děkujeme za pochopení. Přejeme vám pevné zdraví a klidné dny.

Ilustrační foto

Srdečně vás zveme na další aktivní seminář "Domácí homeopatická lékárnička & Jóga pro každý den", který se uskuteční v centru Sankalpa v Teplicích.

Seminářem vás provede lékařka a odbornice v homeopatii MUDr. Jana Sudková a lektorka jógy Vlaďka Janotková.

PROGRAM SEMINÁŘE:

1. CVIČEBNÍ LEKCE - JÓGA PRO KAŽDÝ DEN
Lektorka VLAĎKA JANOTKOVÁ vás seznámí s každodenní domácí praxí jógy a ukáže vám, jak si sestavit domácí jógové cvičení.
www.sankalpa.cz

2. HOMEOPATICKÁ PŘEDNÁŠKA - DOMÁCÍ HOMEOPATICKÁ LÉKÁRNIČKA
Zkušená lékařka a odbornice v homeopatii MUDR. JANA SUDKOVÁ vás seznámí s přírodní a šetrnou léčebnou metodou homeopatií a tím, co by nemělo chybět ve vaší domácí homeopatické lékárničce. Součástí přednášky jsou i skripta s přehledným seznamem základních homeopatických léků a brožurky vydané Homeopatickou lékářskou asociací.

3. ZÁVĚR - JÓGOVÁ RELAXACE.

REZERVACE MÍSTA PŘEDEM NUTNÁ

ÚČASTNICKÝ POPLATEK: 250 Kč - platba předem

INFORMACE A PŘIHLÁŠKY:

Mgr. Ivana Šmídová
E-mail:
ivana@svethomeopatie.cz
Mobil: 777 271 885

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 27.1.2023 22:10

COPYRIGHT © 2010 - 2023 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze