Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Poraněná bradavka

Autor: MUDr. Jaroslav Čupera

Nedávno se na mě obrátila jedna moje pacientka s žádostí o pomoc. Její dcerka ji při kojení kousla do bradavky, rána se zanítila a začala hnisat. Pokusy o kojení samozřejmě byly velice bolestivé. Lokální ošetřování k nějakému velkému úspěchu nevedlo. 

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

Rána byla dle slov pacientky velmi bolestivá, „živá“, vytékal z ní hnis a občas i krev a bylo to velmi bolestivé, ale jen lokálně. Nicméně rána se pozvolna zvětšovala.

Moje doporučení bylo Mercurius solubilis 9 C a Pyrogenium 9 C, oba léky 3x denně po 5 granulích. Lokálně na ránu dát tinkturu z měsíčku lékařského nakapanou do teplé vody.

Už po 3 dnech mi paní píše, že rána se hojí, nebolí ani nehnisá a pomalu zkusí z poraněného prsu opět kojit.

Pyrogenium je ve své podstatě homeopatické antibiotikum a Mercurius solubilis je lékem hnisání, které se i přes léčbu šíří a „sžírá“ svoje okolí.

Reklama: Sedatif PC

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

MUDr. Jaroslav Čupera

Autor: MUDr. Jaroslav Čuperalékař, odborník v homeopatii, člen HLA

"Homeopatii jsem začal studovat ještě jako student medicíny a tak tato jedinečná léčebná metoda doprovází celou moji kariéru lékaře. Používám ji denně k prospěchu své rodiny i pacientů při léčení nejrůznějších potíží, vážných i méně vážných, a díky své specializaci v intenzivní medicíně vím, že takto mohu pomoci i pacientům v nejvážnějších stavech. Homeopatie je šetrná, ekologická, univerzální a především účinná, což prokazují i nesčetné vědecké studie."
 

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 4.3.2021 04:20

COPYRIGHT © 2010 - 2021 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze