Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Vyhrajte vánoční balíček s homeo zubní pastou a kartáčkem

Autor: Redakce

Vánoce se kvapem blíží a my máme pro vás radostnou zprávu. Nachystali jsme si pro vás další vánoční soutěž - tentokrát můžete vyhrát balíček z Herbadentu, který obsahuje dvě homeo zubní pasty a dva zubní kartáčky. 

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

Správná péče o zuby je zásadním krokem pro uchování zdravého chrupu, na místě jsou i pravidelné návštěvy na dentální hygieně.

Někdy se ale potížím přesto nevyhneme a je nutné navštívit zubního lékaře. I homeopatie nabízí celou škálu léků, ze kterých vybíráme vždy podle symptomů.

Soutěžní otázka zní: Napište nám, který homeopatický lék vám pomohl při zubních potížích?

Svou odpověď zasílejte do pátku 13.12.2019 na e-mail: ivana@svethomeopatie.cz, do předmětu uveďte SOUTĚŽ – ZUBY. Tři z vás, kteří budou vylosováni, získají balíček, který obsahuje dvě zubní pasty a dva zubní kartáčky.

Ceny do soutěže věnovala společnost Herbadent s.r.o.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 28.5.2020 06:19

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze