Navigace po stránce

Víte, že ...

Sedmikráska (Bellis perenis) byla ve středověku často používanou rostlinou? V mnoha částech Evropy bylo zvykem mísit šťávu ze sedmikrásek s mlékem a dávat ji štěňatům. Psíci pak nerostli a zůstávali jako mazlíčci, které si paničky dávaly na klín. V homepatii je lékem první volby při poranění hlubokých tkání a po velkých chirurgických výkonech (podáváme v ředění 9 CH 3x denně 5 granulí). Je i výtečným lékem starých dělníků zahradníků, které bolí záda v bederní oblasti a také při poškození páteře u profesionálních řidičů (podáváme v ředění 15 CH 2-3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

Vyhrajte vánoční balíček s homeo zubní pastou a kartáčkem

Autor: Redakce

Vánoce se kvapem blíží a my máme pro vás radostnou zprávu. Nachystali jsme si pro vás další vánoční soutěž - tentokrát můžete vyhrát balíček z Herbadentu, který obsahuje dvě homeo zubní pasty a dva zubní kartáčky. 

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

Správná péče o zuby je zásadním krokem pro uchování zdravého chrupu, na místě jsou i pravidelné návštěvy na dentální hygieně.

Někdy se ale potížím přesto nevyhneme a je nutné navštívit zubního lékaře. I homeopatie nabízí celou škálu léků, ze kterých vybíráme vždy podle symptomů.

Soutěžní otázka zní: Napište nám, který homeopatický lék vám pomohl při zubních potížích?

Svou odpověď zasílejte do pátku 13.12.2019 na e-mail: ivana@svethomeopatie.cz, do předmětu uveďte SOUTĚŽ – ZUBY. Tři z vás, kteří budou vylosováni, získají balíček, který obsahuje dvě zubní pasty a dva zubní kartáčky.

Ceny do soutěže věnovala společnost Herbadent s.r.o.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 27.9.2022 06:49

COPYRIGHT © 2010 - 2022 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze