Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Vánoční soutěž o kosmetický balíček

Autor: Redakce

Začal adventní čas a přípravy na Vánoce. I letos jsme pro vás přípravili sérii vánočních soutěží a někoho z vás potěšíme zajímavými cenami. Nyní máte možnost zasoutěžit si o levandulový kosmetický balíček, stačí správně zodpovědět soutěžní otázku a mít štěstí při losování.

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

Přichází zima a s ní zvýšený výskyt onemocnění horních cest dýchacích jak u dětí, tak u dospělých.

Nejběžnější je rýma, která dokáže školní i školkové děti pěkně potrápit. Říká se, že neléčená rýma trvá 7 dní a léčená týden. Není to až tak docela pravda, protože neléčená rýma může plynule přecházet v záněty vedlejších dutin nosních, takže je rozhodně lepší rýmu léčit a předejít tak zdravotním komplikacím spojeným s absencí ve škole, paragrafy pro rodiče a dalšími problémy.

Maminky často hledají pro své ratolesti šetrný způsob léčby a volí přírodní léky, byliny, čaje či homeopatickou léčbu.

Soutězní otázka: Víte, která rostlina se v homeopatii tradičně užívá právě k léčbě rýmy?

a) Arnica montana
b) Rhus toxicodendron
c) Pulsatilla pratensis

Nápovědu můžete nalézt ZDE

Správnou odpověď na soutěžní otázku zasílejte do pondělí 9.12.2019 na e-mail: ivana@svethomeopatie.cz, do předmětu uveďte SOUTĚŽ – RÝMA. Tři z vás, kteří budou vylosováni, získají levandulový kosmetický balíček.

Ceny do soutěže věnovala společnost Dr. Peithner Prag s.r.o.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 1.10.2020 18:08

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze