Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

Známe výherce o zásobníky na homeopatika!

Autor: Redakce

Minulý týden jste s námi mohli soutěžit o zajímavé ceny - homeopatické krabičky se zásobníky. Slosování proběhlo a my již známe tři šťastné výherce.

Ilustrační foto

Vaším soutěžním úkolem bylo napsat nám, který homeopatický lék je váš favorit číslo 1. Děkujeme moc za všechny milé odpovědi. Jsme rádi, že i vy máte s homeopatií pozitivní zkušenosti a těší nás vaše zpětná vazba.

Zde jsou vylosované výherkyně a jejich favorité mezi homeopatickými léky:

Naďa Charvátová: "Dobrý den, za mě je nejoblíbenější lék Pulsatilla 15 C, dcerce pomáhá na zadní rýmu a kašel. A na druhém místě je Dulcamara 15 C jako prevence k plavání."

Žaneta Házová: "Mým favoritem mezi homeopatiky je Belladonna. Synovi výborně zabírá na bolesti při růstu zubů, překonali jsme s ní nemálo horeček bez podání antipyretik a výborná je i na dráždivý kašel."

Lenka Skalníková: "Naše nejoblíbenější teď je Corallium rubrum."

Ceny do soutěže věnuje paní Ing. Petra Barladeanu - www.homeokrabka.eu.

Pokud jste nevyhráli, netruchlete, máme pro vás zajímavou nabídku: SLEVU 10% z veškerého nezlevněného zboží na www.homeokrabka.eu, tato akce trvá do 6.12. 2019, uplatněte slevový kód "SvetHomeopatie" (bez uvozovek).

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 3.10.2022 01:06

COPYRIGHT © 2010 - 2022 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze