Navigace po stránce

Víte, že ...

Pampeliška (Taraxacum) obsahuje vitamin A. List pampelišky obsahuje více betakarotenu než mrkev, rovněž květ je bohatý na karotenoidy. Obsahuje i vitamin B, C a D, který vedle pampelišky obsahuje z rostlin už jen kopřiva, petržel, oves, avokádo a houby. Při dnešních pokusech prováděných v Japonsku a USA na myších bylo pozorováno, že pampeliška působí proti rakovině a má vliv na imunitu. Taraxacum je rovněž výborný homeopatický lék na žaludeční a žlučníkové záchvaty a na bolesti hlavy žaludečního původu. Doporučuje se na jaře k detoxikaci jater a žlučníku v ředění 5 CH 2x denně 5 granulí.

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

Známe výherce o zásobníky na homeopatika!

Autor: Redakce

Minulý týden jste s námi mohli soutěžit o zajímavé ceny - homeopatické krabičky se zásobníky. Slosování proběhlo a my již známe tři šťastné výherce.

Ilustrační foto

Vaším soutěžním úkolem bylo napsat nám, který homeopatický lék je váš favorit číslo 1. Děkujeme moc za všechny milé odpovědi. Jsme rádi, že i vy máte s homeopatií pozitivní zkušenosti a těší nás vaše zpětná vazba.

Zde jsou vylosované výherkyně a jejich favorité mezi homeopatickými léky:

Naďa Charvátová: "Dobrý den, za mě je nejoblíbenější lék Pulsatilla 15 C, dcerce pomáhá na zadní rýmu a kašel. A na druhém místě je Dulcamara 15 C jako prevence k plavání."

Žaneta Házová: "Mým favoritem mezi homeopatiky je Belladonna. Synovi výborně zabírá na bolesti při růstu zubů, překonali jsme s ní nemálo horeček bez podání antipyretik a výborná je i na dráždivý kašel."

Lenka Skalníková: "Naše nejoblíbenější teď je Corallium rubrum."

Ceny do soutěže věnuje paní Ing. Petra Barladeanu - www.homeokrabka.eu.

Pokud jste nevyhráli, netruchlete, máme pro vás zajímavou nabídku: SLEVU 10% z veškerého nezlevněného zboží na www.homeokrabka.eu, tato akce trvá do 6.12. 2019, uplatněte slevový kód "SvetHomeopatie" (bez uvozovek).

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 29.1.2022 02:49

COPYRIGHT © 2010 - 2022 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze