Navigace po stránce

Víte, že ...

Pampeliška (Taraxacum) obsahuje vitamin A. List pampelišky obsahuje více betakarotenu než mrkev, rovněž květ je bohatý na karotenoidy. Obsahuje i vitamin B, C a D, který vedle pampelišky obsahuje z rostlin už jen kopřiva, petržel, oves, avokádo a houby. Při dnešních pokusech prováděných v Japonsku a USA na myších bylo pozorováno, že pampeliška působí proti rakovině a má vliv na imunitu. Taraxacum je rovněž výborný homeopatický lék na žaludeční a žlučníkové záchvaty a na bolesti hlavy žaludečního původu. Doporučuje se na jaře k detoxikaci jater a žlučníku v ředění 5 CH 2x denně 5 granulí.

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

Soutěžte s námi o zásobníky na homeopatika

Autor: Redakce

Také se vám doma hromadí tubičky s homeopatiky a už nevíte, kam si je přehledně uložit? Vyzkoušejte praktické krabičky se zásobníky. Pojďte si s námi právě teď o ně zasoutěžit!

Ilustrační foto
Zdroj: www.homeokrabka.eu

Zásobníky na homeopatika drží hezky pohromadě a okamžitě vidíte, o který přípravek se jedná. Je už na vás, zda si tuby naskládáte podle abecedy, anebo podle účelu použití. Do jednoho zásobníku si třeba uložte svou akutní lékárničku, kterou nosíte vždy s sebou a zásobník lehce přehodíte z jedné kabelky do druhé. Pokud si chcete kuličku vzít, nemusíte celou tubu ze zásobníku vytahovat.

Doma pak můžete mít homeopatika uložena v dřevěných nebo kartonových krabičkách, do kterých zásobníky pěkně zapadnou. Máte-li menší sbírku, bude vám stačit lékárnička na dvacet tub, do větší se lze naskládat tub čtyřicet.

Všechny produkty si můžete prohlédnout na stánkách www.homeokrabka.eu.  

A jaká je dnešní soutěžní otázka? Napište nám, který homeopatický lék je váš favorit číslo 1!

Tři z vás, kteří budou mít štěstí při slosování, získají krabičku se dvěma zásobníky.

Své odpovědi posílejte do 22. listopadu 2019 na e-mail: ivana@svethomeopatie.cz, do předmětu uveďte SOUTĚŽ - ZÁSOBNÍKY.

Těšíme se na vaše odpovědi.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 7.10.2022 08:38

COPYRIGHT © 2010 - 2022 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze