Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

A jak si organizujete homeopatika vy?

Autor: PR článek

Pamatujete na dobu, kdy jste homeopatii objevili a měli doma pár tubiček? Jenže od té doby už možná uplynulo spousta času a doma máte pěknou sbírku! Když pak chcete najít tu spravnou tubu, začnete se v nich přehrabávat a hledáte, přebíráte, přesouváte... A samozřejmě ta, kterou potřebujete, se schovává mezi posledními! 

Ilustrační foto
Zdroj: www.homeokrabka.eu

Na pomoc vám teď přicházejí zásobníky na homeopatika. Jednotlivé tuby do zásobníku nasunete, ony drží hezky pohromadě a okamžitě vidíte, o který přípravek se jedná. Je už na vás, zda si je naskládáte podle abecedy, anebo podle účelu použití. Do jednoho zásobníku si třeba uložte svou akutní lékárničku, kterou nosíte vždy s sebou a zásobník lehce přehodíte z jedné kabelky do druhé. Pokud si chcete kuličku vzít, nemusíte celou tubu ze zásobníku vytahovat.

Doma pak můžete mít homeopatika uložena v dřevěných nebo kartonových krabičkách, do kterých zásobníky pěkně zapadnou. Máte-li menší sbírku, bude vám stačit lékárnička na dvacet tub, do větší se lze naskládat tub čtyřicet. Všechny produkty si můžete prohlédnout a nakoupit na stánkách www.homeokrabka.eu. Věříme, že si je oblíbíte a oceníte nejen jejich praktičnost, ale i pěkný čistý design.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

PR článek

Autor: PR článek

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 21.3.2023 21:23

COPYRIGHT © 2010 - 2023 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze