Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Adaptace na školku

Autor: Redakce

Jako každý rok i letošní září se v mnoha rodinách neslo v znamení ranního přemlouvání, vysvětlování a motivování „malošků“, že do školky opravdu musí. Jsou děti, které nástup do kolektivu a adaptaci zvládnou v průběhu několika dní, jiným to trvá déle. Jak jim pomoci? 

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

„Dobrý den, tříletá dcerka v září nastoupila do školky a od té doby se u ní projevuje něco jako separační úzkost. Nechce jít na hlídání ani k prarodičům. Brečí, když já nebo manžel odcházíme do práce. Nyní byla 14 dnů doma s nachlazením a v příští týden nás čeká opět nástup do školky. Budu ráda za každou radu.“

Na dotaz odpověděla zkušená lékařka-homeopatka MUDr. Jana Šumanová:

„Dobrý den, vyzkoušejte lék:

  • Pulsatilla 30 C – 5 granulí v neděli večer a potom každý všední den ráno také 5 granulí.“

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 24.10.2020 04:38

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze