Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Adaptace na školku

Autor: Redakce

Jako každý rok i letošní září se v mnoha rodinách neslo v znamení ranního přemlouvání, vysvětlování a motivování „malošků“, že do školky opravdu musí. Jsou děti, které nástup do kolektivu a adaptaci zvládnou v průběhu několika dní, jiným to trvá déle. Jak jim pomoci? 

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

„Dobrý den, tříletá dcerka v září nastoupila do školky a od té doby se u ní projevuje něco jako separační úzkost. Nechce jít na hlídání ani k prarodičům. Brečí, když já nebo manžel odcházíme do práce. Nyní byla 14 dnů doma s nachlazením a v příští týden nás čeká opět nástup do školky. Budu ráda za každou radu.“

Na dotaz odpověděla zkušená lékařka-homeopatka MUDr. Jana Šumanová:

„Dobrý den, vyzkoušejte lék:

  • Pulsatilla 30 C – 5 granulí v neděli večer a potom každý všední den ráno také 5 granulí.“

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 23.4.2021 03:25

COPYRIGHT © 2010 - 2021 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze