Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

Soutěž o nový hrnek Světa homeopatie

Autor: Redakce

Dnes je Světový den duševního zdraví, který usiluje o dlouhodobé zlepšování péče o duševní zdraví i zvýšení povědomí o této problematice. WHO otevírá pro dnešní rok téma prevence sebevražd. Připomeňme si, jak moc důležité jsou v našem životě duševní pohoda, klid, naučit se zvládat stres a každodenní shon a pojďme pro to také něco udělat. Věnujme čas meditačnímu cvičení, józe, sportu, nebo si pojďme hrát!

Ilustrační foto

Právě teď si s námi můžete zasoutěžit o nový hrnek Světa homeopatie, který vás nabije svou oranžovou barvou.

Stačí správně zodpovědět na soutěžní otázku:

Který homeopatický lék můžete použít při depresi v důsledku duševních otřesů (starosti, hluboký smutek, milostné zklamání), která je provázená obrovskou únavou (fyzickou i psychickou), nespavostí přes noc, ospalostí přes den, slabou pamětí, lhostejností ke všemu kolem. Součástí bývá přecitlivělost na smyslové podněty (světlo, hluk, hudbu) a pocit tlaku v hlavě (tlak ve spáncích a na temeni).

a) Arnica montana
b) Phosphoricum acidum
c) Pulsatilla

Své odpovědi posílejte do 20. října 2019 na e-mail: ivana@svethomeopatie.cz, do předmětu uveďte SOUTĚŽ - HRNEK.

Tři z vás, kteří správně odpovědí a budou vylosováni, obdrží náš nový krásný hrneček.

Těšíme se na vaše odpovědi a přejeme vám, ať se vám podzimní chmury vyhnou obloukem.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 27.9.2022 07:55

COPYRIGHT © 2010 - 2022 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze