Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Soutěž o nový hrnek Světa homeopatie

Autor: Redakce

Dnes je Světový den duševního zdraví, který usiluje o dlouhodobé zlepšování péče o duševní zdraví i zvýšení povědomí o této problematice. WHO otevírá pro dnešní rok téma prevence sebevražd. Připomeňme si, jak moc důležité jsou v našem životě duševní pohoda, klid, naučit se zvládat stres a každodenní shon a pojďme pro to také něco udělat. Věnujme čas meditačnímu cvičení, józe, sportu, nebo si pojďme hrát!

Ilustrační foto

Právě teď si s námi můžete zasoutěžit o nový hrnek Světa homeopatie, který vás nabije svou oranžovou barvou.

Stačí správně zodpovědět na soutěžní otázku:

Který homeopatický lék můžete použít při depresi v důsledku duševních otřesů (starosti, hluboký smutek, milostné zklamání), která je provázená obrovskou únavou (fyzickou i psychickou), nespavostí přes noc, ospalostí přes den, slabou pamětí, lhostejností ke všemu kolem. Součástí bývá přecitlivělost na smyslové podněty (světlo, hluk, hudbu) a pocit tlaku v hlavě (tlak ve spáncích a na temeni).

a) Arnica montana
b) Phosphoricum acidum
c) Pulsatilla

Své odpovědi posílejte do 20. října 2019 na e-mail: ivana@svethomeopatie.cz, do předmětu uveďte SOUTĚŽ - HRNEK.

Tři z vás, kteří správně odpovědí a budou vylosováni, obdrží náš nový krásný hrneček.

Těšíme se na vaše odpovědi a přejeme vám, ať se vám podzimní chmury vyhnou obloukem.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 23.10.2019 03:09

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze