Navigace po stránce

Víte, že ...

Pampeliška (Taraxacum) obsahuje vitamin A. List pampelišky obsahuje více betakarotenu než mrkev, rovněž květ je bohatý na karotenoidy. Obsahuje i vitamin B, C a D, který vedle pampelišky obsahuje z rostlin už jen kopřiva, petržel, oves, avokádo a houby. Při dnešních pokusech prováděných v Japonsku a USA na myších bylo pozorováno, že pampeliška působí proti rakovině a má vliv na imunitu. Taraxacum je rovněž výborný homeopatický lék na žaludeční a žlučníkové záchvaty a na bolesti hlavy žaludečního původu. Doporučuje se na jaře k detoxikaci jater a žlučníku v ředění 5 CH 2x denně 5 granulí.

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

Seminář v Ostravě proběhl úspěšně

Autor: Redakce

V sobotu 5. října 2019 jsme v Ostravě pro naše čtenáře a širokou veřejnost uspořádali další aktivní seminář, na kterém je možné zacvičit si a současně se dozvědět konkrétní homeopatické i jiné rady, tentokrát při léčbě bolesti zad.

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

Seminář se nyní uskutečnil v centru Lanade s příjemným zázemím.

Lektorka Petra Lancová zasvětila účastníky v pohybové části do Feldenkraisovy metody, v druhé části je obohatila paní dr. Kateřina Formánková, zkušená lékařka a odbornice v homeopatii, která měla homeopatickou přednášku a poradila, jakým způsobem se dají homeopaticky léčit různé bolesti zad.

Domů si účastníci odnesli skripta k přednášce, informační brožurky vydané Homeopatickou lékařskou asociací a časopis Okénko do Světa homeopatie. Mohli si zakoupit knihy s homeopatickou tématikou. Bude jim též zaslána i nahrávka pohybové lekce. 

Věříme, že seminář naplnil očekávání všech zúčastněných a těšíme se na další setkávání.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 27.1.2023 22:15

COPYRIGHT © 2010 - 2023 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze