Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Seminář v Ostravě proběhl úspěšně

Autor: Redakce

V sobotu 5. října 2019 jsme v Ostravě pro naše čtenáře a širokou veřejnost uspořádali další aktivní seminář, na kterém je možné zacvičit si a současně se dozvědět konkrétní homeopatické i jiné rady, tentokrát při léčbě bolesti zad.

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

Seminář se nyní uskutečnil v centru Lanade s příjemným zázemím.

Lektorka Petra Lancová zasvětila účastníky v pohybové části do Feldenkraisovy metody, v druhé části je obohatila paní dr. Kateřina Formánková, zkušená lékařka a odbornice v homeopatii, která měla homeopatickou přednášku a poradila, jakým způsobem se dají homeopaticky léčit různé bolesti zad.

Domů si účastníci odnesli skripta k přednášce, informační brožurky vydané Homeopatickou lékařskou asociací a časopis Okénko do Světa homeopatie. Mohli si zakoupit knihy s homeopatickou tématikou. Bude jim též zaslána i nahrávka pohybové lekce. 

Věříme, že seminář naplnil očekávání všech zúčastněných a těšíme se na další setkávání.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 13.7.2020 16:34

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze