Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Asparagus (Chřest) je lék na prostatu a ledviny? Dříve homeopaté užívali tinkturu z chřestu na ledvinové kameny. Při akutním zánětu močového měchýře, když nemáte po ruce žádný lék, můžete uvařit čaj z chřestu a petržele, který má účinek na diurézu a může vám pomoci. Kromě působení na zánět močových cest působí lék v homeopatickém ředění také na rýmu, bolesti levého ramene. Tento lék u nás bohužel není v homeopatickém ředění dostupný.

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Festival zdraví je za námi

Autor: Redakce

V pátek a sobotu 6.-7.9.2019 proběhla v pražské Pragovce příjemná akce Festival zdraví Bodyfest, na které jsme se Světem homeopatie nemohli chybět! 

Ilustrační foto

Měli jsme možnost potkat se naživo s některými našimi čtenáři a čtenářkami a bylo to moc milé setkání. Součástí programu byly inspirativní přednášky a workshopy, za Svět homeopatie uveďme určitě přednášku milé paní doktorky MUDr. Věry Budkové - pediatričky a homeopatky, která byla celá dlouhá léta hlavní tváří naší Homeopatické poradny.

Dále vystoupila naše skvělá porodní asistentka Bc. Romana Gogelová, která na festivalu poreferovala na téma kojení a na praktických workshopech svým osobitým přístupem připravila nastávající maminky na porod.

Na Festivalu zdraví jste se také mohli potkat s vynikající dětskou lékařkou a homeopatkou MUDr. Martinou Holou, která vystoupila s ožehavým tématem očkování. S oběma odbornicemi na homeopatii byla na našem stánku možnost homeopatických konzultací.

Doufáme, že jste si festival užili stejně tak hezky jako my. Budeme se těšit na další setkávání s vámi.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 26.1.2020 00:14

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze