Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Festival zdraví je za námi

Autor: Redakce

V pátek a sobotu 6.-7.9.2019 proběhla v pražské Pragovce příjemná akce Festival zdraví Bodyfest, na které jsme se Světem homeopatie nemohli chybět! 

Ilustrační foto

Měli jsme možnost potkat se naživo s některými našimi čtenáři a čtenářkami a bylo to moc milé setkání. Součástí programu byly inspirativní přednášky a workshopy, za Svět homeopatie uveďme určitě přednášku milé paní doktorky MUDr. Věry Budkové - pediatričky a homeopatky, která byla celá dlouhá léta hlavní tváří naší Homeopatické poradny.

Dále vystoupila naše skvělá porodní asistentka Bc. Romana Gogelová, která na festivalu poreferovala na téma kojení a na praktických workshopech svým osobitým přístupem připravila nastávající maminky na porod.

Na Festivalu zdraví jste se také mohli potkat s vynikající dětskou lékařkou a homeopatkou MUDr. Martinou Holou, která vystoupila s ožehavým tématem očkování. S oběma odbornicemi na homeopatii byla na našem stánku možnost homeopatických konzultací.

Doufáme, že jste si festival užili stejně tak hezky jako my. Budeme se těšit na další setkávání s vámi.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 19.9.2019 16:55

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze