Navigace po stránce

Víte, že ...

Pampeliška (Taraxacum) obsahuje vitamin A. List pampelišky obsahuje více betakarotenu než mrkev, rovněž květ je bohatý na karotenoidy. Obsahuje i vitamin B, C a D, který vedle pampelišky obsahuje z rostlin už jen kopřiva, petržel, oves, avokádo a houby. Při dnešních pokusech prováděných v Japonsku a USA na myších bylo pozorováno, že pampeliška působí proti rakovině a má vliv na imunitu. Taraxacum je rovněž výborný homeopatický lék na žaludeční a žlučníkové záchvaty a na bolesti hlavy žaludečního původu. Doporučuje se na jaře k detoxikaci jater a žlučníku v ředění 5 CH 2x denně 5 granulí.

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Festival zdraví je za námi

Autor: Redakce

V pátek a sobotu 6.-7.9.2019 proběhla v pražské Pragovce příjemná akce Festival zdraví Bodyfest, na které jsme se Světem homeopatie nemohli chybět! 

Ilustrační foto

Měli jsme možnost potkat se naživo s některými našimi čtenáři a čtenářkami a bylo to moc milé setkání. Součástí programu byly inspirativní přednášky a workshopy, za Svět homeopatie uveďme určitě přednášku milé paní doktorky MUDr. Věry Budkové - pediatričky a homeopatky, která byla celá dlouhá léta hlavní tváří naší Homeopatické poradny.

Dále vystoupila naše skvělá porodní asistentka Bc. Romana Gogelová, která na festivalu poreferovala na téma kojení a na praktických workshopech svým osobitým přístupem připravila nastávající maminky na porod.

Na Festivalu zdraví jste se také mohli potkat s vynikající dětskou lékařkou a homeopatkou MUDr. Martinou Holou, která vystoupila s ožehavým tématem očkování. S oběma odbornicemi na homeopatii byla na našem stánku možnost homeopatických konzultací.

Doufáme, že jste si festival užili stejně tak hezky jako my. Budeme se těšit na další setkávání s vámi.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 21.10.2021 16:44

COPYRIGHT © 2010 - 2021 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze