Navigace po stránce

Víte, že ...

Sedmikráska (Bellis perenis) byla ve středověku často používanou rostlinou? V mnoha částech Evropy bylo zvykem mísit šťávu ze sedmikrásek s mlékem a dávat ji štěňatům. Psíci pak nerostli a zůstávali jako mazlíčci, které si paničky dávaly na klín. V homepatii je lékem první volby při poranění hlubokých tkání a po velkých chirurgických výkonech (podáváme v ředění 9 CH 3x denně 5 granulí). Je i výtečným lékem starých dělníků zahradníků, které bolí záda v bederní oblasti a také při poškození páteře u profesionálních řidičů (podáváme v ředění 15 CH 2-3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

ZVÝHODNĚNÉ VSTUPNÉ - Festival zdraví BODYFEST

Autor: Redakce

Festival zdraví pro celou rodinu "Body Fest" v pražské Pragovce je za dveřmi. Již tento pátek 6. září a sobotu 7. září můžete navštívit zajímavé přednášky, workshopy a dozvědět se nejnovější poznatky o zdravém životním stylu. 

Ilustrační foto
Zdroj: BODY FEST

Svět homeopatie je partnerem akce, proto s námi můžete zakoupit zvýhodněné vstupné se 40 % slevou! Stačí zadat slevový kód "HOMEOPATIE". Vstupenky je možné koupit online ZDE.

V ceně vstupenky máte zajištěný vstup na dva dny plné poutavých přednášek, intenzivní workshopy, pop up market a chill out zóny.

Na festivalu vystoupí např. porodní asistentka Bc. Romana Gogelová či lékařky MUDr. Martina Holá a MUDr. Věra Budková.

Těšíme se na vás!

Tým Světa homeopatie

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 25.1.2020 23:41

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze