Navigace po stránce

Víte, že ...

Pampeliška (Taraxacum) obsahuje vitamin A. List pampelišky obsahuje více betakarotenu než mrkev, rovněž květ je bohatý na karotenoidy. Obsahuje i vitamin B, C a D, který vedle pampelišky obsahuje z rostlin už jen kopřiva, petržel, oves, avokádo a houby. Při dnešních pokusech prováděných v Japonsku a USA na myších bylo pozorováno, že pampeliška působí proti rakovině a má vliv na imunitu. Taraxacum je rovněž výborný homeopatický lék na žaludeční a žlučníkové záchvaty a na bolesti hlavy žaludečního původu. Doporučuje se na jaře k detoxikaci jater a žlučníku v ředění 5 CH 2x denně 5 granulí.

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

ZVÝHODNĚNÉ VSTUPNÉ - Festival zdraví BODYFEST

Autor: Redakce

Festival zdraví pro celou rodinu "Body Fest" v pražské Pragovce je za dveřmi. Již tento pátek 6. září a sobotu 7. září můžete navštívit zajímavé přednášky, workshopy a dozvědět se nejnovější poznatky o zdravém životním stylu. 

Ilustrační foto
Zdroj: BODY FEST

Svět homeopatie je partnerem akce, proto s námi můžete zakoupit zvýhodněné vstupné se 40 % slevou! Stačí zadat slevový kód "HOMEOPATIE". Vstupenky je možné koupit online ZDE.

V ceně vstupenky máte zajištěný vstup na dva dny plné poutavých přednášek, intenzivní workshopy, pop up market a chill out zóny.

Na festivalu vystoupí např. porodní asistentka Bc. Romana Gogelová či lékařky MUDr. Martina Holá a MUDr. Věra Budková.

Těšíme se na vás!

Tým Světa homeopatie

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 21.10.2021 16:17

COPYRIGHT © 2010 - 2021 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze