Navigace po stránce

Víte, že ...

Sedmikráska (Bellis perenis) byla ve středověku často používanou rostlinou? V mnoha částech Evropy bylo zvykem mísit šťávu ze sedmikrásek s mlékem a dávat ji štěňatům. Psíci pak nerostli a zůstávali jako mazlíčci, které si paničky dávaly na klín. V homepatii je lékem první volby při poranění hlubokých tkání a po velkých chirurgických výkonech (podáváme v ředění 9 CH 3x denně 5 granulí). Je i výtečným lékem starých dělníků zahradníků, které bolí záda v bederní oblasti a také při poškození páteře u profesionálních řidičů (podáváme v ředění 15 CH 2-3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Naši lékaři na mezinárodním kongresu v Remeši!

Zástupci Homeopatické lékařské asociace a lektoři mezinárodní školy klinické homeopatie CEDH se v uplynulých dnech zúčastnili 2. mezinárodního kongresu CEDH v Remeši!

Ilustrační foto
Zdroj: MUDr. Tomáš Janíček

Kongresu se zúčastnili lékaři ze všech zemí, ve kterých probíhá vzdělávání garantované CEDH. Mimo zástupců z mnoha evropských zemí měli naši lékaři možnost setkat se s delegacemi lékařů z Tunisu, ze Spojených států Amerických, Brazílie či Venezuely.

Hlavními tématy kongresu byly alergie, záněty a autoimunní nemoci.

Za naši delegaci zastupující Homeopatickou lékařskou asociaci se se svými aktivními příspěvky prezentovaly předsedkyně Rady HLA, MUDr. Hana Váňová a MUDr. Kateřina Formánková. Ostatní členové naší delegace se rozdělili do paralelních ateliérů.

O přednesených klinických studiích budou naši lékaři informovat své kolegy na podzimní konferenci, která se bude konat 1.10.2011 v Mikulově.

MUDr. Hana Váňová s dlouholetým šéfem vzdělávání CEDH Jacquesem Bouletem

 

 

 

Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 2.6.2020 22:44

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze