Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Naši lékaři na mezinárodním kongresu v Remeši!

Zástupci Homeopatické lékařské asociace a lektoři mezinárodní školy klinické homeopatie CEDH se v uplynulých dnech zúčastnili 2. mezinárodního kongresu CEDH v Remeši!

Ilustrační foto
Zdroj: MUDr. Tomáš Janíček

Kongresu se zúčastnili lékaři ze všech zemí, ve kterých probíhá vzdělávání garantované CEDH. Mimo zástupců z mnoha evropských zemí měli naši lékaři možnost setkat se s delegacemi lékařů z Tunisu, ze Spojených států Amerických, Brazílie či Venezuely.

Hlavními tématy kongresu byly alergie, záněty a autoimunní nemoci.

Za naši delegaci zastupující Homeopatickou lékařskou asociaci se se svými aktivními příspěvky prezentovaly předsedkyně Rady HLA, MUDr. Hana Váňová a MUDr. Kateřina Formánková. Ostatní členové naší delegace se rozdělili do paralelních ateliérů.

O přednesených klinických studiích budou naši lékaři informovat své kolegy na podzimní konferenci, která se bude konat 1.10.2011 v Mikulově.

MUDr. Hana Váňová s dlouholetým šéfem vzdělávání CEDH Jacquesem Bouletem

 

 

 

Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 23.10.2019 02:08

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze