Navigace po stránce

Víte, že ...

Sedmikráska (Bellis perenis) byla ve středověku často používanou rostlinou? V mnoha částech Evropy bylo zvykem mísit šťávu ze sedmikrásek s mlékem a dávat ji štěňatům. Psíci pak nerostli a zůstávali jako mazlíčci, které si paničky dávaly na klín. V homepatii je lékem první volby při poranění hlubokých tkání a po velkých chirurgických výkonech (podáváme v ředění 9 CH 3x denně 5 granulí). Je i výtečným lékem starých dělníků zahradníků, které bolí záda v bederní oblasti a také při poškození páteře u profesionálních řidičů (podáváme v ředění 15 CH 2-3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Letní soutěž o novinku na trhu: DEOMIN - DEOKRÉM!

Autor: Redakce

Máme pro vás radostnou zprávu, pojďte si s námi opět zasoutěžit! Právě nyní v létě, kdo by se nepotil?! A proto vám nabízíme šanci vyhrát přípravek proti pocení Deomin - deokrém.

Ilustrační foto
Zdroj: Svět esencí s.r.o.

DEOMIN - deokrém poskytuje dlouhodobou ochranu proti tělesnému pachu. Zabraňuje hromadění bakterií, které zápach často způsobují a zároveň pečuje o citlivou pokožku podpaží.

Neobsahuje hliníkové soli a je určený i pro vegany.

Lehce se nanáší na pokožku díky praktickému aplikátoru.

Má neutrální vůni, je tak vhodný pro ženy i pro muže a můžete k němu použít jakýkoliv váš oblíbený parfém či vůni.

Soutěžní otázka zní: Co obsahuje Deomin - deokrém?:

a) hliníkové soli

b) vysoce ředěné minerální látky

c) výtažky ze šalvěje

Nápovědu můžete nalézt zde: www.schussler-soli.cz

Své odpovědi zasílejte do neděle 28. července 2019 na e-mail: ivana@svethomeopatie.cz, do předmětu uveďte SOUTĚŽ - DEOKRÉM.

Tři z vás, které vylosujeme, získají přípravek Deomin - deokrém.

Ceny do soutěže věnovala společnost Svět esencí s.r.o.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 20.9.2020 06:52

COPYRIGHT © 2010 - 2020 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze