Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Vytržení odumřelého zoubku

Autor: Redakce

Pokud se stal úraz zubu, je žádoucí co nejdříve navštívit zubního lékaře. V lehčích případech je zub pouze naražen a po opatřeních (měkká strava a šetření zubu) dochází k vyřešení situace. O závažnějších případech, jako je posunutí zubu v dásni, nebo ztráta zubu, lékař rozhoduje podle aktuálního stavu.

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

Když se při úrazu ulomil kousek korunky, je nutné co nejdříve navštívit zubaře, který z RTG snímku určí další postup. Ošetření závisí na mnoha okolnostech a někdy je nutné zub vytrhnout.

„Dobrý den, byla jsem dnes se svým dvouletým synem na vytrhnutí předního zoubku. Po úrazu se mu kousek zoubku ulomil a odumřel. Udělal se mu zánět a zub už se nedal zachránit. Chtěla bych poradit, jaká jsou teď vhodná homeopatika?“

Na dotaz odpovídá zkušená lékařka a odbornice v homeopatii MUDr. Zuzana Kornelová:

„Dobrý den, postačí, když budete podávat lék:

  • Arnica montana 15 C – 2x denně 5 granulí, první dávku ještě před ošetřením u zubaře a pak pokračujte po dobu 5–7 dní.

S pozdravem MUDr. Zuzana Kornelová“

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 15.10.2019 19:08

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze