Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

Vylosování soutěže v Okénku do Světa homeopatie

Autor: Redakce

V posledním čísle časopisu Okénko do Světa homeopatie jsme zveřejnili soutěž o tři knihy "Homeopatie a sport". Slosování proběhlo a my známe jména výherců. Těšíte se, kdo byl ten šťastný?

Ilustrační foto

Nejprve k soutěžní otázce, ptali jsme se vás: "Která bylina patří mezi nejlepší hojivé prostředky na následky úrazů, má proti zánětlivé účinky, tiší bolest, zlepšuje hojení kostí a svalů, zabraňuje vzniku modřin a podlitin, snižuje riziko komplikací a zrychluje rekonvalescenci?"

Správná odpověď zní: c) arnika.

Šťastnými výherci se stávají:

Jitka Witrofská
Věra Pojmanová
Natálie Hůzlová

Velice blahopřejeme a přejeme, ať v knize najdete užitečné informace.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 7.10.2022 07:51

COPYRIGHT © 2010 - 2022 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze