Navigace po stránce

Víte, že ...

Sedmikráska (Bellis perenis) byla ve středověku často používanou rostlinou? V mnoha částech Evropy bylo zvykem mísit šťávu ze sedmikrásek s mlékem a dávat ji štěňatům. Psíci pak nerostli a zůstávali jako mazlíčci, které si paničky dávaly na klín. V homepatii je lékem první volby při poranění hlubokých tkání a po velkých chirurgických výkonech (podáváme v ředění 9 CH 3x denně 5 granulí). Je i výtečným lékem starých dělníků zahradníků, které bolí záda v bederní oblasti a také při poškození páteře u profesionálních řidičů (podáváme v ředění 15 CH 2-3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

V Ostravě se uskutečnil aktivní homeopatický seminář pro veřejnost

Autor: Redakce

V sobotu 1.6.2019 byl pestrý den. Nejen že děti slavily svůj svátek, ale v Ostravě pořádal Svět homeopatie svůj další aktivní seminář, tentokrát na téma: "Jak na bolest zad?"

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

Účastnice semináře si nejprve zacvičily příjemnou lekci podle Feldenkraisovy metody s lektorkou Bc. Petrou Lancovou, Feldenkrais® Practitioner a poté se konala homeopatická přednáška MUDr. Kateřiny Formánkové, zkušené dětské lékařky a odbornice v homeopatii, která účastnice zasvětila do homeopatické léčebné metody, aneb jak si mohou pomoci od bolesti zad přírodní cestou.

Máme radost, že byl o seminář velký zájem a budeme se těšit na další setkávání s vámi. Sledujte nás i nadále zde na webovém portálu či sociálních sítích, ať vám nic neunikne.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 24.6.2019 11:50

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze