Navigace po stránce

Víte, že ...

Pampeliška (Taraxacum) obsahuje vitamin A. List pampelišky obsahuje více betakarotenu než mrkev, rovněž květ je bohatý na karotenoidy. Obsahuje i vitamin B, C a D, který vedle pampelišky obsahuje z rostlin už jen kopřiva, petržel, oves, avokádo a houby. Při dnešních pokusech prováděných v Japonsku a USA na myších bylo pozorováno, že pampeliška působí proti rakovině a má vliv na imunitu. Taraxacum je rovněž výborný homeopatický lék na žaludeční a žlučníkové záchvaty a na bolesti hlavy žaludečního původu. Doporučuje se na jaře k detoxikaci jater a žlučníku v ředění 5 CH 2x denně 5 granulí.

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA

V Ostravě se uskutečnil aktivní homeopatický seminář pro veřejnost

Autor: Redakce

V sobotu 1.6.2019 byl pestrý den. Nejen že děti slavily svůj svátek, ale v Ostravě pořádal Svět homeopatie svůj další aktivní seminář, tentokrát na téma: "Jak na bolest zad?"

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

Účastnice semináře si nejprve zacvičily příjemnou lekci podle Feldenkraisovy metody s lektorkou Bc. Petrou Lancovou, Feldenkrais® Practitioner a poté se konala homeopatická přednáška MUDr. Kateřiny Formánkové, zkušené dětské lékařky a odbornice v homeopatii, která účastnice zasvětila do homeopatické léčebné metody, aneb jak si mohou pomoci od bolesti zad přírodní cestou.

Máme radost, že byl o seminář velký zájem a budeme se těšit na další setkávání s vámi. Sledujte nás i nadále zde na webovém portálu či sociálních sítích, ať vám nic neunikne.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 27.1.2023 22:55

COPYRIGHT © 2010 - 2023 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze