Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Svet Homeopatie na sociálních sítích

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

V Ostravě se uskutečnil aktivní homeopatický seminář pro veřejnost

Autor: Redakce

V sobotu 1.6.2019 byl pestrý den. Nejen že děti slavily svůj svátek, ale v Ostravě pořádal Svět homeopatie svůj další aktivní seminář, tentokrát na téma: "Jak na bolest zad?"

Ilustrační foto
Zdroj: Shutterstock

Účastnice semináře si nejprve zacvičily příjemnou lekci podle Feldenkraisovy metody s lektorkou Bc. Petrou Lancovou, Feldenkrais® Practitioner a poté se konala homeopatická přednáška MUDr. Kateřiny Formánkové, zkušené dětské lékařky a odbornice v homeopatii, která účastnice zasvětila do homeopatické léčebné metody, aneb jak si mohou pomoci od bolesti zad přírodní cestou.

Máme radost, že byl o seminář velký zájem a budeme se těšit na další setkávání s vámi. Sledujte nás i nadále zde na webovém portálu či sociálních sítích, ať vám nic neunikne.

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Redakce

Autor: Redakce

Informace, které ve Světě homeopatie.cz najdete, jsou garantovány týmem lékařů a dalších odborníků, kteří ve své každodenní praxi praktikují homeopatii.  

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Moje arnika léčivá pomocnice

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 27.9.2021 22:18

COPYRIGHT © 2010 - 2021 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze