Navigace po stránce

Víte, že ...

Víte, že Agaricus muscarius je muchomůrka červená? Je to tzv. létací houba šamanů, přidávala se do piva nebo jiných povzbuzujících nápojů, intoxikace je podobná požití alkoholu. V homeopatickém ředění je to lék na tikové projevy v obličeji, neuralgie trojklanného nervu a výborný lék na omrzliny, kdy má pacient pocity brnění a mravenčení (podáváme v ředění 9 C 3x denně 5 granulí).

Reklama: Nakladatelství grada doporučuje

Naši partneri

Logo HLA
Logo Studium Homeopatie

Co se zbylou rýží? Přece ji nevyhodíme!

Autor: Ing. Ludmila Pszczolková

Dnes pro vás máme velmi rychlý recept na dobrou (a zdravou) večeři!

Ilustrační foto
Zdroj: Ing. Ludmila Pszczolková

Uvařenou rýži smícháte s hráškem, vajíčkem, nakrájenou lahůdkovou cibulkou, nakrájenou kápií a nastrouhaným sýrem. Osolíte, dle chuti přidáte koření (já jsem přidala pažitku), vytvarujete placičky a dáte péct na 20 minut do trouby. Když placičky po 20 minutách pečení v troubě obrátíte, můžete je shora pomazat troškou másla.

Fantazii se meze nekladou, místo papriky můžete použít cuketu nebo třeba špenát. Ingredience jsem nevážila, všechno jsem přidávala „od oka“ – na 12 placiček jsem dala 3 vejce a asi 130 g sýra.

Skvělou přílohou k placičkám je samozřejmě salát dle vaší chuti. Já jsem navíc udělala česnekový dip (bílý smetanový jogurt, česnek, sůl). A výsledek byl skvělý!

Dobrou chuť!

Upozornění: Informace o homeopatické léčbě akutních i chronických nemocí publikované na stránkách svethomeopatie.cz mají pouze informační a vzdělávací charakter. V žádném případě nenahrazují osobní konzultaci v ordinaci praktického lékaře/pediatra nebo osobní konzultaci v homeopatické poradně.

Ing. Ludmila Pszczolková

Autor: Ing. Ludmila Pszczolkovánutriční poradce

S homeopatií jsem se setkala v roce 1995 díky svým dětem, kterým mnohokrát pomohla při potížích závažných i méně vážných. Stala se pro mne nejen léčbou první volby, ale i životní filozofií. Více než 10 let pracuji jako asistent lékaře homeopata. Pacienti, a hlavně mé děti a jejich alergie mě přivedly k otázkám zdravé výživy. V roce 2011 jsem ukončila kurz nutričního poradce a můj přístup ke klientům v nutriční poradně je podobný jako v ambulanci lékaře homeopata - každý člověk je jedinečný, každý potřebuje jiný přístup. A stejně jako lékař homeopat učí své pacienty respektovat své tělo, tak se i já snažím ukázat klientům, že každý člověk podvědomě ví, jakou stravu potřebuje. Potřebujeme se jen znovu naučit to, co jsme už zapomněli – naslouchat svému tělu a vážit si ho. 

Mohlo by vás také zajímat:
Reklama: Homeopatická lékařská asociace

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Svět Homeopatie, s.r.o. (http://www.svethomeopatie.cz) dne 24.8.2019 08:54

COPYRIGHT © 2010 - 2019 Svět Homeopatie All rights reserved.
Kopírování a šíření materiálů je možné pouze se souhlasem provozovatele webu, Homeopatické lékařské asociace (redakce@svethomeopatie.cz).
Mobilní verze